Tag: mesfushorit

Juventus në aksion, po e transferon yllin portugez

11/10/2021

Juventus pas Bernardo Silva. Skuadra e Juventus është e interesuar për shërbimet e mesfushorit të Manchester City, Bernardo Silva. Portugezi ka hasur në konkurrencë tek ... Read More

Milani dhe Barcelona në garë për Bernado Silvan, ky po transferohet ylli portugez?

23/08/2021

Milan e Barcelona janë në duel për të siguruar shërbimet e mesfushorit portugez Bernardo Silva, që luan në Premier League me ekipin e Manchester City. ... Read More

Milan me transfer të çuditshëm nga Franca

29/07/2021

Milan ka hasur në rezistencë nga AS Nancy-Lorraine në ndjekjen e mesfushorit Warren Bondo. Menaxhmenti i Milanit ka treguar gatishmërinë për të investuar në talente ... Read More

Inter e Milan në luftë për talentin 17 vjeçar të mesfushës

27/07/2021

AC Milan përballet me konkurrencë në ndjekjen e tyre të mesfushorit të Genk Pierre Dwomoh. Edicioni i këtij mëngjesi i Tuttosport shkruan se Milani nuk ... Read More

PSG tenton të thyejë rekordin e transferimeve të kësaj vere në marrëveshjen me yllin e madh

24/07/2021

PSG beson se do ta transferojë Pogbën. Parisi vazhdon të insistojë për Pogbën. Vlera e mesfushorit francez tani është 43 milionë funte. Në Paris Saint-Germain ... Read More

Interi me transferim të papritur nga rivali i Serie A

17/07/2021

Interi po punon për transferin e mesfushorit të Cagliarit, Nandez. Interi është në negociata të përparuara për ta transferuar mesfushorin e Cagliarit, Nahitan Nandez derisa ... Read More

Zyrtare: Milan njofton largimin edhe të një lojtari

16/07/2021

Milani ka njoftuar zyrtarisht largimin e mesfushorit Primavera Alessandro Sala, i cili mbushi 20 vjeç në maj. Ai do të bashkohet me AC Renate për ... Read More

Milan merr konfirmimin e madh për transferimin e super lojtarit

16/07/2021

Babai i mesfushorit konfirmon zërat për transferimin te Milani. Nikola Vlasic, 23-vjeçar kroat i CSKA-së së Moskës, kërkohet nga Milan-i. Konfirmimi ka ardhur nga babai ... Read More

Punë e kryer: De Paul kompleton transferimin te Ateltico Madrid

12/07/2021

De Paul kompleton transferimin te Ateltico Madrid. Atletico Madrid ka kompletuar transferimin e mesfushorit De Paul nga Udinese. Pas shkëlqimit në Seria A dhe në ... Read More

Reali synon transferimin e lojtarit qe shkëlqen në ‘Euro 2020’

12/07/2021

Skuadra e Real Madridit është futur në garë për shërbimet e mesfushorit Mikkel Damsgaard, i cili shkëlqeu te Danimarka në Kampionatin Evropian. Mediumet spanjolle kanë ... Read More

E pranon agjenti i Kessie, kjo po ndodh tani me Interin

29/06/2021

Agjenti Massimo Brambati ka paralajmëruar AC Milanin lidhur me situatën momentale të mesfushorit Franck Kessie. Kessie ishte ndër lojtarët kyç që i ndihmoi “Rossonerëve” të ... Read More

Milan merr këtë vendim për të ardhmën e Tonalit

13/04/2021

Ac Milan ka vendosur të aktivizojë opsionin për blerje të mesfushorit Sandro Tonali nga Brescia. Sipas Gazzetta dello Sport, italiani do këtë të ardhme te ... Read More