Tag: mesfushori

Barcelona është afër, por Wijnaldum duhet të zgjedhë

18/01/2021

Mesfushori holandez i Liverpool është ende i pavendosur për sa i përket së ardhmes së tij sezonin e ardhshëm. Atij i skadon kontrata këtë verë ... Read More

Pas infektimit me Covid-19, Ruiz del me një mesazh të papritur

16/01/2021

Ruiz ka një mesazh pas rezultimit pozitiv naj COVID-19. Mesfushori i Napolit, Fabian Ruiz, ka reaguar me një mesazh pas rezultimit pozitiv ndaj COVID-19. Fabian ... Read More

Lojtari i Napolit del pozitiv në testin për koronavirus

16/01/2021

Fabian Ruiz rezulton pozitiv ndaj COVID-19. Mesfushori i Napolit, Fabian Ruiz, ka rezultuar pozitiv në testimin e fundit ndaj COVID-19. Fabian Ruiz ka rezultuar pozitiv ... Read More

Lajm i keq për Liverpool

16/01/2021

Wijnaldum nuk do ta rinovojë kontratën me Liverpoolin, ai ka një dëshirë tjetër. Mesfushori i Liverpool, Georginio Wijnaldum, nuk do të pranojë të rinovojë kontratën ... Read More

Ky është problemi që po e pengon rikthimin e Eriksen në Tottenham

16/01/2021

Paga e lartë e Eriksen pengon rikthimin tek Tottenham. Mesfushori danez dëshiron një largim të menjëhershëm nga skuadra e Interit. Paga e lartë e Christian ... Read More

Mesut Ozil pranë kalimit në Turqi

15/01/2021

Mesfushori turko-gjerman i Arsenalit, Mesut Ozil duket se nuk është më në planet e trajnerit Mikel Arteta dhe nuk ka pothuajse asnjë aktivizim të tij ... Read More

E bujshme/ Poçetino bën Pogban objektivin kryesor të merkatos së janarit

12/01/2021

Ditët e fundit është mësuar se mesfushori francez Paul Pogba, nuk është i lumtur te “Manchester United” dhe kërkon menjëherë largimin nga klubi. Nuk dihet ... Read More

Pas barazimit reagon ashpër Kroos

10/01/2021

Kroos shprehet i pakënaqur me barazimin. Mesfushori i Real Madrid, Toni Kroos, është shprehur i pakënaqur me barazimin ndaj Osasunas në kuadër të xhiros së ... Read More

Deklarata e fundit e yllit të madh ‘dridhi’ Liverpoolin

07/01/2021

‘Dridhet’ Liverpooli, Wijnaldum refuzon rinovimin e kontratës dhe alarmon Barcelonën. Mesfushori i Liverpoolit, Georginio Wijnaldum ka refuzuar rinovimin e kontratës, që i skadon në qershor. ... Read More

Edhe një tjetër yll i Real Madridi besimin e Zinedine Zidanes

31/12/2020

Tjetër yll i Realit humb besimin e Zidanes. Mesfushori i Real Madridit, Martin Odegaard ishte ndër arritjet e para gjatë verës, por nuk ka zhvilluar ... Read More

Vjen edhe reagimi i Xhakës pas kritikave

26/12/2020

Xhaka reagon. Mesfushori i Arsenal, Granit Xhaka ka reaguar në rrjetin e tij social, Facebook, pas fitores së Arsenalit ndaj Chelseat në kuadër të xhiros ... Read More

Ylli kosovar nënshkruan me këtë klub

26/12/2020

Talenti kosovar nënshkruan për IFK Varnamo në Suedi. Mesfushori kosovar, Adonis Sopa, ka nënshkruar kontratë profesionale me ekipin suedez IFK Varnamo. Talenti kosovar aktualisht është ... Read More