Tag: mesfushë

Maldini po e sjell në Milan mesfushorin nga Premier League

30/05/2021

Maldini arrin një transfer në mesfushë nga Premier League. Paolo Maldini po mendon për përforcimin e repartit të mesfushës dhe blerja e rradhës mund të ... Read More

Plani i madh i Piolit dhe Maldinit për transferimin e një mesfushori

07/01/2021

Pioli dhe Maldini koordinohen, transferim në mesfushë. Stefano Pioli dhe Paolo Maldini kanë arritur të gjejnë një emër të përbashkët në mesfushë dhe tashmë pritet ... Read More

City ka ndarë 140 milionë euro për transferimet e reja, Declan Rice lojtari i pari në listën e Guardiolës

20/02/2019

Manchester City po planifikon ndryshime në mesfushë për në sezonin e ri të kampionatit anglez. E përditshmja britanike “The Sun” shkruan sot se Pep Guardiola ... Read More