Tag: merkaton

Nabil Fekir po transferohet te gjiganti italian

12/02/2021

Shkëmbimi i verës: Nabil Fekir te gjiganti italian. Shkëmbim spektakolar në merkaton e verës! Sipas raportimeve të fundit nga Spanja, Nabil Fekir mund ta vazhdojë ... Read More

Ylli i Sassuolos nuk rinovon, Maldini dhe Massara në aksion!

11/02/2021

Vëmendja e medias në lidhje me merkaton e ardhshme të transferimeve të verës shpesh përqendrohet tek ata që do të lirohen në fund të sezonit, ... Read More

Inter siguron transferin e parë për merkaton e janarit

20/01/2021

Marrëveshja është arritur: Inter siguron transferin e parë për merkaton e janarit. Inter po kalon në një periudhë të vështirë financiare. Ditët e fundit është ... Read More

Merkatoja e janarit, gjithë lëvizjet e momenteve të fundit

11/01/2021

Skuadrat e Superiores kanë filluar me merkaton që në ditët e para të saj me afrime dhe largime të shumta. Deri në këtë fazë të ... Read More

Napoli transferon një lojtar të ri në skuadër

08/01/2021

Napoli fillon merkaton duke transferuar një lojtar të ri në skuadër. Napoli është duke kërkuar lojtarë të rinj për të transferuar në klub dhe ta ... Read More

Milan arrin marrëveshje, siguron transferin e parë për merkaton e janarit

14/12/2020

Marrëveshja është arritur: Milan siguron transferin e parë për merkaton e janarit. Rosonerët kanë siguruar përforcimin e parë për merkaton e janarit. Portali i njohur ... Read More

Juventus humb durimin me Pirlon, ja kush pritet të jetë trajneri i ri

08/12/2020

Pirlo largohet nga Juve, gati emri i trajnerit të ri. Në merkaton e transferimeve Biankonerët janë akoma duke menduar për sjelljen e Zinedine Zidane në ... Read More

Milan vendos të largojë lojtarin startues të skuadrës

21/11/2020

“Adios” Castillejo? Milani vendos çmimin për merkaton e janarit. Dy pretendente gati. Samu Castillejo ka humbur pozicionin e tij titullar dhe mund të paketojë bagazhet ... Read More

Maldini nis kontaktet me agjentë e dy super lojtarëve

10/11/2020

Zbulohen dy pistat konkrete për merkaton e janarit! Maldini nis kontaktet me agjentët. Në këto dy javë pushim për ekipet kombëtare, rreth një muaj e ... Read More

Jo vetëm Partizani, FIFA i bllokon merkaton edhe Kukësit, klubi apelon në CAS

31/07/2020

Pas Partizanit, Kukësi bëhet skuadra e radhës në Superligë cilës FIFA i bllokon merkaton. Qeveria e futbollit europian i ka pezulluar merkaton klubin verilindor për ... Read More

Alarm për Man Utd, Crystal Palace tregon kërkesat për Wan Bissaka

13/06/2019

22:46 | 06/13/2019 Objektivi kryesorë për merkaton tek Manchester United mbetet ylli i Crystal Palace, Aaron Wan Bissaka. Lojtari anglez luan në pozitën e mbrojtësit ... Read More

Boateng e ‘tradhton’ Bayernin, ja ku transferohet

29/05/2019

19:09 | 29 Maj 2019 19:09 | 29 Maj 2019 Jerome Boateng me 99% do të largohet nga Bayern Munich në merkaton e kësaj vere. ... Read More