Tag: Merkatoja

Zidane përplaset me Juven, shkaku ylli i Serie A-së

24/02/2021

Merkatoja, Zidane përplaset me Juven, shkaku ylli i Serie A-së. Zinedine Zidane dhe Juventus tashmë janë përballë një rivaliteti të ashpër në merkato pasi që ... Read More

Maldini po e transferon super lojtarin nga Chelsea

18/02/2021

Merkatoja e Milanit, super transfee nga Chelsea. Një ‘dhuratë’ mund të bëhet nga Chelsea për skuadrën e Milanit edhe pse pa dëshirën e skuadrës londineze. ... Read More

Kjo do të jetë treshja që do transferojë Maldini në verë.

03/02/2021

Ja treshja që do transferojë Maldini në verë. Merkatoja e transferimeve për Milanin është duke funksionuar në mënyrën më të mirë dhe tashmë Paolo Maldini ... Read More

Maldini po e bën Milanin skuadër të madhe, këta 3 lojtarë po i transferon

14/01/2021

Merkatoja, god.itje e trefishtë nga Maldini. Milan po shikon nëpër shumë skuadra në këtë fazë të merkatos në mënyrë që të jetë në gjendje të ... Read More

Depay në Serie A, befason me ekipin

30/12/2020

Depay tek Juventus, ylli i Biankonerëve tek Lyon. Ditët po afrohen kur merkatoja dimërore do të rihapet dhe pritet që këtë janar të jetë një ... Read More

Conte ka gati blerjen e sulmuesit të ri

16/12/2020

Conte në ofenzivë, gati blerja e sulmuesit të ri. Merkatoja e Interit mund të vazhdojë përsëri duke blerë edhe një sulmues të ri për të ... Read More