Tag: menduar

Messi përfshihet në planet e PSG-së për sezonin e ardhshëm

06/05/2021

Paris Saint-Germain tashmë është duke menduar për afatin kalimtar të verës dhe janë të vendosur të sjellin yllin e Barcelonës, Lionel Messi, i cili do ... Read More

Capello tregon problemin e Milanit

27/02/2021

Capello tregon problemin e Milanit: E kam menduar gjatë dhe kam dalluar pse nuk po ecën. Fabio Capello, nga studiot e “Sky Sport” ka folur ... Read More

Milan ‘dridh’ vendin e Ibrahimovicit, gjen zëvendësuesin

14/01/2021

Milan gjen zëvëndësin e Ibrahimovic. Milan është akoma duke menduar për një sulmues për të zëvëndësuar Zlatan Ibrahimovic në qoftë se ky i fundit mungon ... Read More

Zbulohet plani i Milanit për Brahim Diazin

12/12/2020

Diaz e ka bindur Milanin dhe Piolin. Milani është duke menduar të zgjasë huazimin e talentit të Real Madridit, Brahim Diaz për një tjetër sezon, ... Read More

A e dini cila është kafsha më e rrezikshme në botë?

03/12/2020

Nëse keni menduar se kafsha më e rrezikshme në botë është krokodili, peshkaqeni apo një kafshë tjetër, e keni gabim. Të paktën kështu thotë një ... Read More

Nëse ju skuqen sytë po ju paralajmërojnë për këtë sëmundje

16/09/2020

Kemi menduar përherë se skuqja e syve na vjen nga pagjumësia apo nga alergjitë e ndryshme. Por problemi mund të jetë më i thellë se ... Read More

A e dini arsyen përse merrni bukë në restaurante përpara ushqimit?

21/08/2020

A keni menduar ndonjëherë pse merrni bukë në restorante para një vakti të vërtetë? Diskutimi për këtë u zhvillua në rrjetin social Quora, ku përdoruesit ... Read More

Mënyra si e mbani telefonin, zbulon gjëra që nuk i dinit për veten

21/07/2020

E kishit menduar ndonjëherë që nga mënyra sesi e mbani celularin, mund të tregoni aspekte interesante të vetes dhe personalitetit tuaj. Le ta zbulojmë tani, ... Read More

Cila është më e shëndetshme, veza e bardhë apo ajo e kuqe?

15/06/2020

Gjithnjë kemi menduar se vezët e kuqe janë më të shëndetshme dhe falë faktit që ato kushtojnë më shtrenjtë një gjë të tillë e kemi ... Read More

Ja çfarë ndodh brenda veshit kur e ndjeni nevojën ta kruani atë

08/06/2020

A keni menduar ndonjëherë se përse veshi e nxit nevojën ta kruani atë? Kjo mund të jetë si pasojë e dyllit, mund të jetë shenjë ... Read More

Esat Pasha kishte parfum me emrin e tij

04/06/2020

Nëse keni menduar që një markë e njohur mode mund të pagëzojë me emrin e një personazhi konkret një produkt të saj, vetëm nëse frymëzohet ... Read More

Brenda shtëpisë madhështore të Bill Gates

03/06/2020

Sigurisht nuk keni menduar se njeriu më i pasur në SHBA jeton në një shtëpi tri-dhomëshe dhe me vetëm një pishinë prapa saj. Bill Gates ... Read More