Tag: mendon

Milan pritet ta transferojë në janar sulmuesin nga Serie A

30/11/2020

Milani mendon transferimin e sulmuesit Andreas Cornelius. Milani synon që ta përforcojë repartin ofensivë gjatë afatit kalimtar të janarit. Gjiganti italian është në krye të ... Read More

Juventus merr këtë vendim për Dybalan

26/11/2020

Juventusi po mendon ta shpërblejë Dybalan. Juventus ka kontaktuar përfaqësuesit e Paulo Dybalas për t’u takuar në lidhje me një zgjatje të mundshme të kontratës ... Read More

Po kërkohet nga Inter, ky është vendimi i Granit Xhakës për të ardhmen

22/11/2020

Xhaka kërkohet nga Interi. Mesfushori i Arsenalit, Granit Xhaka nuk mendon largimin nga klubi pavarësisht interesimit së Interit. Xhaka nisi këtë edicion si titullarë, por ... Read More

Real Madridi me këto tri transferime mendon të pushtojë sërish botën e futbollit

07/11/2020

‘Epoka e Re’ – Real Madridi me tri transferime mendon të pushtojë sërish botën e futbollit. Real Madridi është duke menduar që të bëjë disa ... Read More

Pioli me ndyrshimin të madh në formacion, po mendon të aktivizojë 5 futbollistë që nuk ishin titullar ndaj Interit

22/10/2020

Ndryshim total! Pioli po mendon të aktivizojë 5 futbollistë që nuk ishin titullar ndaj Interit. Milani rikthehet të luajë grupet e Europa League, pasi hera ... Read More

Kante po largohet nga Chelsea?

19/10/2020

Kante nuk e mendon largimin nga Chelsea. Mesfushori francez kërkohej nga Interi e Reali, por e ardhmja e tij mund të jetë e lidhur me ... Read More

Shokohet futbolli europian, zyrtari i lartë në prag të dorëheqjes pas zbulimit të skandalit

24/07/2020

Havier Tebas, Presidenti i kampionatit spanjoll po mendon të japë dorëheqjen pas publikimit të lajmeve se ka shkaktuar “konflikt interesi” në futbollin iberik. “El Diario” ... Read More

VIP-at në plazh/ Pushimet luksoze mbi jaht, Jonida dhe Romeo pushime me Dan

04/07/2020

Vera, stina ku gjithsecili prej nesh mendon detin, diellin dhe shijen e kripës në lëkurë. Ndonëse kjo verë është disi më e vështirë për të ... Read More

VIP-at në plazh/ Pushimet luksoze mbi jaht, Jonida dhe Romeo pushime me Dan

04/07/2020

Vera, stina ku gjithsecili prej nesh mendon detin, diellin dhe shijen e kripës në lëkurë. Ndonëse kjo verë është disi më e vështirë për të ... Read More

Medikamentet që kushtojnë vetëm pesë centë mund ta mposhtin koronavirus

02/07/2020

Suzy Birkett mendon se industria e ilaçeve pretendon se e ka gjetur medikamentin kundër koronavirusit. E përdorur nga miliona njerëz me diabet të tipit 2 ... Read More

FFK del me deklaratë zyrtare, futbolli në Kosovë rinis në qershor

29/04/2020

Kosova po mendon për rifillimin e kampionatit. Ndonëse situata me Covid-19 është deri diku e ngjashme me atë të Shqipërisë, duket se kjo nuk pengon ... Read More

Ministri i Sportit në Itali tremb tifozët: Mund të bëjmë të njëjtën gjë si Franca

29/04/2020

Edhe Italia duket se po mendon pezullimin e kampionatit. Kjo për shkak të Koronavirusit. Viçenco Spadafora, ministri i Sportit në Itali, duket gjithnjë edhe më ... Read More