Tag: Menaxheri

Kur mund të debutojë ylli i tyre i ri, flet menaxheri Solskjaer

19/01/2021

Menaxheri Solskjaer tregon se kur ylli i tyre i ri mund të debutojë. Menaxheri i Manchester United, Ole Gunnar Solskjaer, ka lavdëruar Amad Diallon duke ... Read More

Neymar mund të mos startojë kundër Marseille

12/01/2021

Pochettino ende i pasigurt nëse Neymar do të startojë kundër Marseille. Menaxheri i Ligue 1, e ka mirëpritur kthimin e brazilianit po ka thënë se ... Read More

Trajneri i Liverpool: Jam i lumtur që ky vit përfundoi

01/01/2021

Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp, shprehet i kënaqur që ky vit përfundoi. Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp ka uruar vitin e ri në konferencën për ... Read More

Pas humbjes, Lampard del me një deklaratë të papritur

26/12/2020

Lampard thotë se nuk bën paraqitje të mirë. Menaxheri i Chelsea, Frank Lampard, ka folur për humbjen që pësoi ekipi i tij ndaj Arsenalit në ... Read More

Jurgen Klopp flet për mungesat, tregon se a do të rikthehet Shaqiri

24/12/2020

Jurgen Klopp ka folur për mungesat në ekipin e tij. Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp, ka konfirmuar se Thiago Alcantara nuk do të rikthehet për ... Read More

“Koha e Paul Pogbas te Manchester United ka mbaruar”

07/12/2020

Menaxheri i Paul Pogbas, Mino Raiola sërish ka hapur polemikat për largimin e Paul Pogbas nga Manchester United. Ai lënë të kuptohet se së shpejti, ... Read More

A po largohet nga Chelsea? Flet Lampard

05/12/2020

Lampard thotë se do të vazhdojë edhe më tutje të qëndrojë te Chelsea. Menaxheri i Chelseat, Frank Lampard, ka folur për projektin e klubit. Anglezi ... Read More

Solskjaer e krahason këtë lojtar me Cristiano Ronaldon

27/11/2020

Trajneri Solskjaer e ka krahasuar lojtarin e njohur me Cristiano Ronaldon. Menaxheri i Manchester United, Ole-Gunnar Solskjaer, ka thurur lëvdata për Bruno Fernandes. Norvegjezi shkoi ... Read More

Lajmi se Messi do të kalojë në PSG, vjen reagimi i ashpër i babait të argjentinasit

12/11/2020

Jorge, babai dhe menaxheri i Lionel Messit, i ka hedhur poshtë thashethemet se superylli i Barcelonës po mendon t’i bashkohet Paris Saint-Germainit verën e ardhshme, ... Read More

Trajneri i Liverpoolit ‘shokoi’ të gjithë me deklaratën e fundit

22/10/2020

Jurgen Klopp ka bërë një deklaratë shumë befasuese. Menaxheri i Liverpool, Jurgen Klopp bëri shaka në mënyrën e tij, por shokoi tifozët e Reds. “Nëse ... Read More

Menaxheri i grupit ‘Babastars’ infektohet me COVID-19/ Flet Sahiti: Unë jam vetëizoluar dhe jam ne gjendje të mirë shëndetësore

17/06/2020

Dekorim Sahiti, menaxheri i grupit të njohur shqiptar ‘Babastars’ ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ai në një postim ... Read More

Edhe Robert Berisha futet në karantinë/ Revoltohet këngëtari: Ik nga një virus dhe hajde tek një tjetër

19/03/2020

Robert Berisha dhe menaxheri i këngëtares Tayna, Rinor Hykolli janë futur në karantinë sapo janë kthyer nga Amerika. Ata janë kthyer nga Stambolli dhe menjëherë ... Read More