Tag: Memphis

Barcelona po e kompleton transferimin e top yllit që e ka kërkuar që disa vite

05/06/2021

Depay do të transferohet në Barcelonë. Sulmuesi, Memphis Depay pritet të transferohet te Barcelona. Sipas mediave katalunase, Depay do të nënshkruajë javën tjetër me “Blaugranët”. ... Read More

Milani kishte kohe qe e kërkonte, sulmuesi i madh zyrtarizohet javën e ardhshme të Barcelona

03/06/2021

Futbollisti holandez, Memphis Depay pritet të bëhet lojtar i Barcelonës javën e ardhshme. “Sport” raporton që negociatat mes Barcelonës dhe holandezit janë drejt përfundimit. Depay ... Read More

Edhe video është gati për prezantim, vetëm pritet zyrtarizimi i super sulmuesit të Barcelona

02/06/2021

Memphis Depay raportohet se tashmë është lojtar i Barcelonës. Anësori holandez do të prezantohet shumë shpejtë te skuadra katalunase, pasi edhe video e prezantimi është ... Read More

Konfirmohet, Barcelona në negociata direkt me sulmuesin e njohur

17/05/2021

Memphis Depay pritet që gjatë verës t’i bashkohet Barcelonës. Holandezi u largua nga agjencia SEG dhe do ta vendos të ardhmen me avokatët e tij. ... Read More

Kushti i vetëm i Depay për t’iu bashkuar Barcelonës

14/05/2021

Memphis Depay transferohet te Barcelona vetëm me një kusht. Sipas Marca, Memphis Depay do të bashkohet me FC Barcelona nëse Ronald Koeman është ende në ... Read More

Punë e kryer, Depay transferohet të gjiganti evropian

04/05/2021

Depay do t’i bashkohet Barcelonës. Sulmuesi holandez Memphis Depay do të jetë përforcimi i parë i skuadrës së Barcelonës në afatin kalimtar të verës, ka ... Read More

Depay shkon në Barcelonë, kjo është arsyeja

04/05/2021

Memphis Depay vizitoi shtëpinë në Barcelonë. Ka disa sezone që emri i Mephis Depayt figuron në listën e Barcelonës. Ylli holandez e ka bërë të ... Read More

Emmanuel Macron merr kërkesë publike nga Depay

19/03/2021

Depay kërkesë publike presidentit të Francës. Futbollisti i Lyon, Memphis Depay i ka bërë një kërkesë publike përmes Tëitterit presidentit të Fracnës, Emmanuel Macron. Depay ... Read More

Barcelona dhe Depay, kjo do të ndodhë në afatin e janarit

31/12/2020

Barcelona dhe Depay, çfarë do të ndodh në afatin kalimtar të janarit. Memphis Depay ishte i lidhur për një kalim të mundshëm në Camp Nou ... Read More

Garë e nxehtë, këta dy gjigant në luftë për transferimin e Depayt!

26/12/2020

Memphis Depay pritet të largohet në janar nga Lyon. PSG-ja është futur në garë për yllin e Lyonit, Memphis Depay. Për shërbimet e holandezit qe ... Read More

Juventus dhe Barcelona në ‘luftë’ për këtë lojtar

22/12/2020

Juventus do të luftojë me Barcelonën për shërbimet e Depay. Sulmuesi holandez, Memphis Depay, është një nga emrat më të përfolur para afatit kalimtar të ... Read More

Juventus ja merr nga duart super sulmuesi Barcelonës

21/12/2020

Juventus transferon Depayn para Barcelonës? Sulmuesi i Lyonit, Memphis Depay, është bërë cak i spekulimeve pasi që kontrata e tij skadon në verë dhe tashmë ... Read More