Tag: “Mehmet

“Mehmet Kosova” tregon se kujt i ka ngjarë vajza

02/12/2020

“Mehmet Kosova” flet për vajzën: Nuk i ka ngjarë askujt. Aktori i njohur turk, Kenan Imirzalioglu apo siç njihet si “Mehmet Kosova” është bërë baba ... Read More

“Mehmet Kosova” një burrë i dashur, i bën gruas super dhurata

20/10/2020

Baba për herë të parë, “Mehmet Kosova” i bën gruas super dhurata. Aktori turk Kenan Imirzalioglu i njohur për rolin e “Mehmet Kosovës” shumë shpejt ... Read More

Fëmija po mbytej në një liqen në Finlandë/ Futubollisti shqipar hero, i shpëton jetën

07/06/2020

Futbollisti shqiptar, Mehmet Hetemaj, që luan me skuadrën Seinajoki në Finlandë është kthyer në heo, pasu ka shpëtuar jetën e një fëmije që po mbyteshe ... Read More

Bogujevci i kundërpërgjigjet Aleksandër Vuçiqit: Nuk kam qenë boksier i Serbisë

24/05/2019

20:01 | 24 Maj 2019 20:01 | 24 Maj 2019 Ish-boksieri Mehmet Bogujevci, ka reaguar ndaj deklaratave të presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq, se ai ... Read More

Babë e bijë diplomojnë në të njëjtën ditë, e në të njëjtin fakultet

30/04/2019

Inxhinieri i diplomuar në fushën e bujqësisë, Mehmet Fatih, nga Turqia dhe vajza e tij Fejza Yilldiz, 40-vjeçare, kanë diplomuar në të njëjtën ditë dhe ... Read More

Tre vëllezër iu vranë nga Serbia, shqiptari i Amerikës optimist: Besoj se këto institucione do ta dërgojnë popullin në një ardhmëri të mirë (Video)

04/03/2019

Ilir Bytyqi, vëllai i tre dëshmorëve Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyqi, luftëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës – që u vranë pas përfundimit të luftës ... Read More

Vëllai i tre dëshmorëve: Prindërit e mi janë të lënduar në zemër, i dinë vrasësit e fëmijëve, por nuk marrin drejtësi (Video)

04/03/2019

6 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Ilir Bytyqi, vëllai i tre dëshmorëve Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyqi, luftëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës ... Read More

Bytyqi: Kriminelët e përfshirë në vrasjen e vëllezërve të mi, Vuçiqi i futi në Parlamentin e Serbisë (Video)

04/03/2019

Ilir Bytyqi, vëllai i tre dëshmorëve Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyçi, luftëtarë të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës – që u vranë pas përfundimit të luftës ... Read More

Bytyçi: Vuçiq udhëheq krimin e organizuar në Serbi

03/03/2019

Ilir Bytyçi, vëllai i tre dëshmorëve Ylli, Agron dhe Mehmet Bytyçi, luftëtarë të UÇK-së që u vranë pas përfundimit të luftës nga forcat serbe, ka ... Read More

Cardiff: Nantes na kanë kërcënuar me padi për pagesën e Salas

12/02/2019

Drejtori i Cardiff Cityt, Mehmet Dalman, e ka konfirmuar se klubi i Nantes e ka kërcënuar me padi nëse nuk paguajnë për transferimin e Emiliano ... Read More

Kryetari i Cardiff Cityt, Dalman: Do t’ia paguajmë këstin Nantesit për Salan, por një herë duhet të tregojmë respekt për familjen e tij

07/02/2019

Kryetari i Cardiff Cityt, Mehmet Dalman ka konfirmuar se klubi që ai drejton ende nuk ia ka paguar Nantesit këstin e parë për sulmuesin e ... Read More

Ministrat nga Kosova dhe trevat e tjera në qeveritë e kaluara të Shqipërisë

02/01/2019

-Mehmet Dëralla, 69 vjeç -Hasan Prishtina, 39 vjeç -Hoxha Kadri, 42 vjeç -Sali Vuçiterni, 47 vjeç -Rexhep Mitrovica, 34 vjeç Ka pasur plot personalitete që ... Read More