Tag: Medhi

Benatia e ka refuzuar Unitedin për t’u transferuar në Katar

26/01/2019

Manchester Unitedi është përpjekur ta transferojë Medhi Benatian nga Juventusi, mirëpo ai ka preferuar që të transferohet te Al-Duhail në Katar. Mbrojtësi maroken ka kërkuar ... Read More

Juventusi cakton çmimin e Benatias

24/01/2019

Mediat italiane raportojnë se Juventusi të konsideronte shitjen e Medhi Benatias për 10 milionë euro, me raportet e ofertave nga Al Duhail, Al-Ittihad dhe Fulham. ... Read More