Tag: mbushi

Letra që Beyonce i shkroi vetes pasi bëri 40 vjeç nuk duhet humbur

24/09/2021

Ajo mbushi 40 vjeç por vazhdon të jetë një diva. E tillë do të jetë edhe nëse mbush 100!Këtë 40-vjetor, Beyonce ka nxjerrë më shumë ... Read More

Barcelona në “hall” me tre yjet e saj, ulje të pagave ose largim

16/07/2021

Shitja e Neymar te PSG mbushi arkën e Barcelonës në gusht të 2017 me 220 milionë euro, por bordi i klubit blaugrana i kryesuar nga ... Read More

Zyrtare: Milan njofton largimin edhe të një lojtari

16/07/2021

Milani ka njoftuar zyrtarisht largimin e mesfushorit Primavera Alessandro Sala, i cili mbushi 20 vjeç në maj. Ai do të bashkohet me AC Renate për ... Read More

Eva Murati feston ditëlindjen ,shumë urime për vajzën e sukseseve

26/05/2021

Eva Murati, bukuroshja e ekranit mbushi 26 vite jetë dhe në rrjete sociale priti urimet më të bukura nga miqtë e dashamirësit.Kjo duhet të jetë ... Read More

Majlinda Zeka shkëlqeu për ditëlindjen e saj – ndoshta për shkak të fustanit?

16/05/2021

Majlinda Zeka para 4 ditëve ka festuar ditëlindjen. Modelja mbushi 27 vjet, meqë rast edhe organizoi edhe festë madhështore me miqtë e saj, shkruan “Kosovarja”. ... Read More

Ronaldo vjen me mesazh emocionues në ditëlindjen e tij të 36-të

05/02/2021

Cristiano Ronaldo sot ka festuar ditëlindjen e 36-të. Cristiano Ronaldo mbushi sot plot 36 vite, ndërsa ende duket se ka shumë gjëra për t’i dhënë ... Read More

Demi Moore trondit me deklaratën e saj: Mamaja më shiti për 500 dollarë tek përdhunuesi

12/11/2020

Aktorja me famë botërore, Demi Moore, sapo mbushi 58 vjeç. Me një karrierë goxha të zhvilluar në Hollivud për rreth katër dekada. Por përtej të ... Read More

Katty Perry feston ditëlindjen bashkë me të dashurin në Egjipt

02/11/2019

19:38 | 11/02/2019 Katty Perry mbushi 35 vite jetë. Katy Perry festoi ditëlindjen e saj të 35-të në mënyrë spektakolare duke fluturuar me 64 miqtë ... Read More

Sabri Fejzullahu bëhet nostalgjik për Ibrahim Rugovën: Presidenti historik i popullit shqiptar që kurrë nuk do të vdes

19/02/2019

Ai është një ndër këngëtarët më të suksesshëm shqiptar dhe para dy vjetëve mbushi 50 vjet karrierë muzikore. Bëhet fjalë për Sabri Fejzullahun, i cili ... Read More