Tag: mbrojtësin

Maldini po e transferon yllin nga Premier Liga me kosto zero

12/05/2021

Milan transferon mbrojtësin e Premier League. Paolo Maldini ka piketuar goditjen me parametra zero. Milan është në kërkim të një zëvendësuesi për Theo Hernandez në ... Read More

Inter po synon transferimin e ‘plakut’ të PSG-së

16/04/2021

Skuadra e Interit ka shprehur interesim për mbrojtësin e krahut të djathtë, italianin Alessandro Florenzi ka raportuar të premten “Gazzetta dello Sport”. Mësohet se Interi ... Read More

Milan afër transferit të dyfisht nga Serie A

09/04/2021

Duket se skuadra e Bolognas do ta ketë shumë të vështirë për ta mbajtur mbrojtësin Takehiro Tomiyasu pasi interesimi për të sa po vjen e ... Read More

Milan dhe Roma në luftë për talentin e madh nga Serie A

12/03/2021

AC Milan është i interesuar të nënshkruajë me mbrojtësin e Hellas Verona, Matteo Lovato, por ata përballen me konkurrencë nga Roma. 21-vjeçari ka pasur disi ... Read More

Ku ka si Maldini? Milan transferon mbrojtësin e La Ligas me kosto zero

03/03/2021

Maldini fantastik: Milan transferon mbrojtësin e La Ligas me kosto zero. Te Milan kanë filluar të punojnë për merkaton e verës dhe Paolo Maldini ka ... Read More

Juventus dhe Barcelona në garë pë mbrojtësin veteran

10/02/2021

Gara për mbrojtësin, duel Barcelona-Juventus në merkato. Skuadra e Juventusit ka hedhur sytë kah merkatoja pasi kërkon transferimin edhe të një mbrojtësi tjetër dhe tashmë ... Read More

Milani kërkon të transferojë yllin e Manchester Unitedit

09/02/2021

Milani kërkon të transferojë përfundimisht mbrojtësin e Man Utd. Milani thuhet se po planifikon të hapë bisedimet me Manchester United për një lëvizje të përhershme ... Read More

Milani e do me çdo kusht yllin e Chelseas

12/01/2021

Milani kontakton Chelsean për yllin e skuadrës. AC Milani e do në skuadër mbrojtësin e Chelseas, Fikayo Tomori. Tomori nuk është në planet e Frank ... Read More

Klopp e do me çdo kusht këtë lojtar në janar

07/12/2020

Klopp e do mbrojtësin e talentuar të skuadrës gjermane në janar. Liverpooli është i vendosur të bëjë një goditje në mbrojtje në afatin kalimtar të ... Read More

Liverpool synon transferin e madh nga Gjermania

05/12/2020

Liverpooli në bisedime me Leipzigun për mbrojtësin Konate. Liverpooli është njëra nga skuadrat më të prekura nga lëndimet këtë edicion në Ligën Premier. Skuadra e ... Read More

Juventus s’ka të ndalur, me super transfer nga Barcelona

03/12/2020

Juventusi interesohet për transferimin e Umtitit. Klubi italian, Juventusi ka vendosur mbrojtësin e Barcelonës, Samuel Umtiti, në listën e tyre të dëshirave. Problemet e shpeshta ... Read More

Milan në aksion, synon transferimin e super mbrojtësit në janar

03/12/2020

Milani me të gjitha forcat për mbrojtësin e Schalkes, e do që në janar. Milani po kalon një fazë shumë të mirë pas rikthimit të ... Read More