Tag: Mbrojtësi

Lojtari i njohur rinovon me Romën

04/03/2021

Futbollisti shumë i njohur ka rinovuar me Romën. Mbrojtësi Roger Ibanez ka nënshkruar kontratë afatgjatë me Romën deri në qershor të vitit 2025, me raportimet ... Read More

Lajm katastrofal për Juventusin, lëndohet ylli i skuadrës

16/02/2021

Mediat italiane raportojnë se mbrojtësi Leonardo Bonucci do mungojë për disa javë. Trajneri Andrea Pirlo, konfirmoi se italiani do mungojë nesër në ndeshjen kundër klubit ... Read More

Real Madridi sapo mori një lajm ‘katastrofal’

15/02/2021

Një lajm i keq ka ardhur për skuadrën e Real Madridit. Mbrojtësi i Real Madridit, Dani Carvajal, pritet të mungojë deri në dy muaj, pasi ... Read More

Probleme të mëdha për skuadrën e Juventusit

08/02/2021

Probleme të mëdha duket se ka për skuadrën e Juventusit. Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci pritet të mungojë në ndeshjen kthyese në Kupën e Italisë ... Read More

Ndeshja ndaj Interit, Juventusi me mungesë të madhe

08/02/2021

Juventusi me mungesë të madhe për ndeshjen ndaj Interit. Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci thuhet se do të humbasë përplasjen me Interin në Coppa Italia, ... Read More

Mbrojtësi i ri i “demave”, nga të rinjtë më të mirë në Amerikën Latine. Kush është Dominguez i Partizanit

03/02/2021

Klubi i Partizanit zyrtarizoi afrimin e fundit të merkatos. Ai është mbrojtësi nga El Salvadori, Roberto Dominguez. Ai është vetëm 23 vjeç, por ka luajtur ... Read More

E shiti verën e kaluar, Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari

25/01/2021

Reali dëshiron rikthimin e këtij lojtari. Ndoshta mbrojtësi Sergio Reguilon nuk do mbetet edhe për shumë kohë te klubi anglez, Tottenham. Reali e shiti në ... Read More

Lajm i mirë për Juventusin para ndeshjes me Bolognan

23/01/2021

De Ligt shërohet nga COVID-19, i gatshëm për Bolognan. Mbrojtësi i Juventusit, Matthijs de Ligt, ka rezultuar negativ dhe është shëruar nga COVID-19. Lajme të ... Read More

Milan merr lajmin e madh nga Kjaer para ndeshjes kundër Atalantas

20/01/2021

Kjaer i gatshëm për përballjen kundër Atalantas. Mbrojtësi i AC Milanit, Simon Kjaer do rikthehet në aksion për ndeshjen ndaj Atalantas dhe Mario Mandzukic ka ... Read More

Para ndeshjes, mbrojtësi i Napolit ka një porosi për Juventusin

17/01/2021

Koulibaly thotë se mund ta mposhti. Juventusin. Mbrojtësi i Napolit, Kalidou Koulibaly është optimist para ndeshjes kundër Juventusit. Napoli sot (e diele) arkëtoi pikët e ... Read More

Lëndimi ia mohon kalimin tek Milani, ylli i madh mungon për dy muaj

12/01/2021

Lëndimi ia mohon kalimin tek skuadra e Milanit, Simakan mungon për dy muaj. Mbrojtësi i Strasbourgut, Mohamed Simakan ka pësuar lëndim për dy muajt e ... Read More

Real Madrid ka gjetur zëvendësuesin e yllit të madh

02/01/2021

Skuadra e Real Madridit tashmë e ka gjetur zëvendësuesin e yllit të madh. Mbrojtësi i Sporting Lisbon, Nuno Mendes, është bërë njëri nga objektivat kryesorë ... Read More