Tag: mbrëm

Ndërron jetë ish-kryetarja e komunës së Kisella Vodës, Biljana Beliçanec-Aleksiç

07/04/2019

Alsat 2019-04-07T09:19:01+02:00 Aktorja dhe ish-kryetarja e komunës së Kisella Vodës, Biljana Beliçanec-Aleksiç (45), mbrëm rreth orës 23:00 është gjetur e vdekur në banesën e saj ... Read More

I patë të gjitha, por jo edhe këtë detaj nga dasma e Gresës

31/03/2019

Gresa Behluli mbrëm kurorzoi dashurinë me martesë.Këngëtarja u duk mahnitëse në fustanin e nusërisë, ndërsa vëmendje në këtë dasmë morën edhe dy motrat e saj. ... Read More

Brexit, Ruxhin: Maqedonia nuk duhet të lejoj vakum të raporteve tregtare me Britaninë

16/01/2019

16 Janar 2019 / 22:40 Parlamenti britanikë mbrëm hodhi poshtë marrëveshjen e Brexit të negociuar nga kryeministrja Theresa May, kurse sonte kryeministra britanike fitoi betejën ... Read More

Maqedonia e Veriut, pritet që Parlamenti grek të merr vendimin përfundimtar

12/01/2019

12 Janar 2019 / 9:59 Kuvendi mbrëm me 81 vota “për” miratoi ndryshimet Kushtetuese. Ndryshimet kushtetuese përfshijnë edhe ndryshimin e emrit të shtetit në Republika ... Read More