Tag: mbrapa

A do të ndryshohet ora edhe këtë vit si zakonisht? Ky është vendimi

25/10/2021

Më në fund do t’i kthejmë akrepat e orës një orë mbrapa në tetor, siç kemi bërë për kaq shumë vjet, duke shënuar fillimin e ... Read More

Mihrija si vajzë e re, pozon në fustanin ekstravagant

02/07/2021

Mihrija pozon nga mbrapa me fustanin solemn. Edhe pse jo e re në moshë, Mihrija gjithmonë pozon në mënyra të ndryshme duke ua kaluar të ... Read More

Gabon Reali, barazon me Getafen

18/04/2021

Hap mbrapa nga Reali Real Madrid ka bërë një hap mbrapa në garën për titull duke barazuar në udhëtim te Getafe. “Los Blancos” zhvilluan ndeshje ... Read More

Juventus synon dy mesfushorët e Romës, Zaniolo dhe Pellegrini dëshirat e bardhezinjve

01/03/2019

Roma këtë edicion ka mbetur mbrapa luftës për titull në Serie A. Por Giallorosët kanë bërë disa ndeshje të mira ku në skenë kanë dalë ... Read More

Dy muaj jashtë fushave, Grezda rikthehet në stërvitje

21/02/2019

Eros Grezda ka lënë mbrapa lëndimin e pësuar në muajin dhjetor. Sulmuesi i Kombëtares së Shqipërisë i është bashkuar shokëve të skuadrës Rangers në stërvitje. ... Read More

Chelsea po punon për transferimin e Aouar

17/02/2019

Skuadra angleze Chelsea edhe këtë edicion ka mbetur mbrapa luftës për titullin e kampionit. Transferimet e shumta nuk i kanë sjell sukses londinezëve që po ... Read More

A do ta tërheq Amerika mbështetjen për Ushtrinë, flet kryeministri

15/01/2019

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka thënë se nuk ka kthim mbrapa sa i përket formimit të Ushtrisë së Kosovës. Ai ka thënë se për ... Read More

Abrashi rikthehet në stërvitje me klubin pas lëndimit të gjatë: Dua të luaj

06/01/2019

Amir Abrashi ka lënë mbrapa lëndimin e pësuar vitin e kaluar. Ylli i Kombëtares së Shqipërisë u lëndua në fund të stinorit të kaluar në ... Read More