Tag: Mbappe

Kylian Mbappe i thotë ‘JO’ PSG-së

07/01/2021

Mbappe i thotë ‘JO’ PSG-së. Mbappe po refuzon rinovimin e kontratës. Mendjen e ka te Reali. Kylian Mbappe nuk ka pranuar të ulet dhe të ... Read More

U kry, Neymar e Mbappe vendosin për të ardhmen e tyre

10/12/2020

Neymar e Mbappe mbesin te PSG-ja. Sulmuesit Neymar dhe Kylian Mbappe do të mbesin te Paris Saint-Germaini dhe këtë e ka konfirmuar edhe presidenti i ... Read More

Real Madridit po i buzëqesh fati, kjo është dëshira e Mbappes

08/12/2020

Mbappe dëshiron të luajë për Real Madridin, sipas ish-sulmuesit madrilen. Ylli i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe, ka dëshirë të luajë për kampionin e La Ligës, ... Read More

Liverpooli po e shet yllin e madh për ta transferuar Mbappen

16/11/2020

Liverpooli përgatitet ta shesë yllin e skuadrës për të sjellë Mbappe në “Anfield”. Liverpooli është duke u përgatitur të bëjë sakrificë për të sjellë yllin ... Read More

Mësohet çmimi që skuadra e Real Madridit do të paguajë për Mbappe

11/11/2020

Ky është çmimi që Real Madrid do të paguajë për Mbappe. Kylian Mbappen shumë shpejt mund ta shohim në fanellën e Real Madrid. ‘Los Blancos’ ... Read More

Neymar apo Mbappe? Flet drejtori sportiv i PSG

10/11/2020

Neymar dhe Mbappe vazhdojnë të jenë dy ndër futbollistët më të përfolur. Drejtori sportiv i PSG, Leonardo, ka deklaruar se negocimi me Kylian Mbappe dhe ... Read More

Mbappe dridh PSG-në, kërkon largimin

30/10/2020

Mbappe, PSG-së: Dua të largohem. Lajme të mira për Real Madridin rreth afrimit të Kylian Mbappe. Sipas OK Diaro, Kylian Mbappe tashmë i ka thënë ... Read More

Tërmet në PSG, Mbappe preferon t’i bashkohet këtij klubi të madh evropian!

21/10/2020

Kylian Mbappe mund të largohet verën e ardhshme nga PSG. Nëse largohet nga Paris Saint-Germaini, ylli francez do të donte ta vazhdojë karrierën tek “Reds” ... Read More

Oferta rekorde e Real Madridit për transferimin e Mbappes në vitin 2020

17/09/2019

13:43 | 09/17/2019 Kylian Mbappe është objektivi i madh i Real Madridit për vitin e ardhshëm. Real Madrid ka bërë gati një plan të madh ... Read More

Mbappe i ‘mbyll syrin’ Liverpoolit me këtë deklaratë

20/06/2019

12:04 | 20 Qershor 2019 12:04 | 20 Qershor 2019 Kylian Mbappe ka ngazëllyer tifozët e Liverpoolit duke pranuar se ‘Të Kuqtë’ janë ekipi që ... Read More

PSG detyrohet t’i shesë tre lojtarë menjëherë

30/04/2019

Transferimet e shtrenjta të Neymar dhe Kylian Mbappe në verën e vitit 2017 kanë sjellë telashe të mëdha të PSG, në balancimet e të ardhura. ... Read More

Kështu duket renditja për Këpucën e Artë të Evropës

26/04/2019

Lionel Messi dhe Kylian Mbappe janë yjet që do t’i shkojnë deri në fund garës për Këpucën e Artë. Me Cristiano Ronaldon që ka mbetur ... Read More