Tag: Mauro

Juventus- PSG, po e bëjnë shkëmbimin e madh

30/11/2020

Juventusi ia ofron PSG-së Dybalan në shkëmbim të Icardit. Mauro Icardi mund të rikthehet dhe të luajë sërish në Serie A, pas aventurave të tij ... Read More

Klauzola anti-Juventus/ Vendoset e ardhmja e Ikardit, ja ku do ta vazhdojë karrierën argjentinasi

31/05/2020

Është zyrtare, PSG-ja ka blerë përfundimisht kartonin e Mauro Ikardit. Palët kanë rënë dakord për 58 milionë euro. Një shifër më e ulët se klauzola ... Read More

Icardi do të largohet nga Interi vetëm për këtë skuadër

22/08/2019

21:22 | 08/22/2019 Saga e Mauro Icardin po vazhdon pa ndonjë përparim konkret. Sulmuesi argjentinas ka qenë i lidhur me një largim nga Interi gjatë ... Read More

Juve ‘dobëson’ Inter, kërkon me çdo kusht transferimin e Icardit

03/05/2019

Mauro Icardi mbetet emri i ‘nxehtë’ te skuadra e Interit. Në Itali raportohet se Inter dhe Juventus kanë nisur bisedimet për sulmuesin argjentinas, Mauro Icardi. ... Read More

Icardi harron fushën, pozon nudo me gruan e tij

02/05/2019

Mauro Icardi me siguri nuk është pa besim, siç tregohet nga postimi i tij i fundit në Instagram, në të cilin sulmuesi i Interit paraqitet ... Read More

Wanda Nara flet për të ardhmen e Icardit

01/05/2019

Gruaja e Mauro Icardit, Wanda Nara ka folur rreth të ardhmes së klientit të saj. Wanda e ka pranuar se ajo është e pasigurt për ... Read More

Nara flet për Icardin, thotë se lojtari dëshiron qëndrimin tek Inter

29/04/2019

Agjentja dhe gruaja e Mauro Icardi ka dhënë disa detaje rreth situatës aktuale në raportin Icardi – Inter. Wanda Nara ka insistuar se burri/klienti i ... Read More

Icardi nuk përmbahet, publikon momente intime me bashkëshorten

29/04/2019

Futbollisti Mauro Icardi ka habitur të gjithë me veprimin e fundit në Instagram. Futbollisti i Interit, Mauro Icardi dhe bashkëshortja e tij, Wanda Nara kanë ... Read More

Gazzetta dello Sport: Icardi – Cavani, po ndodhë shkëmbimi i madh

24/04/2019

Inter tash është në dijeni për dëshirën e Mauro Icardit që të largohet në verë. Inter duket se është dorëzuar para dëshirës së Mauro Icardit, ... Read More

Zbulohet skuadra e re e Icardit, është për tu befasuar

24/04/2019

Mauro Icardi do të përshëndetet me Interin në verë. Mauro Icardi ka kohë që e dëshiron largimin nga Inter, andaj në verë do t’i ndajnë ... Read More

Gjiganti evropian e transferon Icardin për 75 milionë euro

23/04/2019

17:04 | 04/23/2019 Vazhdon të rritet numri i skuadrave të interesuara për sulmuesin e Interit, Mauro Icardi. Argjentinasi sipas gjitha gjasave po kalon sezonin e ... Read More

Tifozët ultras të Inter sulmojnë përsëri Icardin

22/04/2019

Tifozët ultras të Inter duket se nuk e kanë ndërmend t’ia ‘harrojnë’ Mauro Icardit situatën që krijoi në muajt e fundit. Anëtarët e ‘Curva Nord’ ... Read More