Tag: Matthijs

Bëhet nami, De Ligt po largohet nga Juventusi

22/10/2021

Matthijs de Ligt, nuk është i kënaqur me situatën e Juventusit në Torino, i cili po kalon një nga momentet më të vështira në 10 ... Read More

Chelsea ofron 103 milionë euro për yllin e Juventusit

24/09/2021

Chelsea po ndjek qendërmbrojtësin e Juventusit, Matthijs De Ligt me shpresën për të tërhequr një tjetër transferim mahnitës tre shifror, zbulon Mirror. De Ligt vlerësohet ... Read More

Chelsea me super transferim nga Juventus

23/09/2021

Chelsea është në kërkim të një mbrojtësi për sezonin e ardhshëm dhe po synon Matthijs De Ligtin e Juventusit. Madje, të enjten është raportuar se ... Read More

Raiola flet për të ardhmën e De Light

20/09/2021

Menaxheri Mino Raiola ka paralajmëruar se Matthijs de Ligti do të largohet nga Juventusi. Fabrizio Romano bën të ditur se De Ligti ka klauzolë në ... Read More

Dybala dëshiron të paguhet sa ky lojtar

05/09/2021

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala thuhet se kërkon të paguhet aq sa mbrojtësi qendror Matthijs de Ligt për të rinovuar me Bianconerët Il Corriere dello ... Read More

Ky lojtar është objektivi kryesor i Barcelonës

14/06/2021

De Ligti objektivi kryesor i Barcelonës Matthijs de Ligti i Juventusit, është objektivi kryesor i Barcelonës në afatin kalimtar të verës. “Le 10 Sport” shkruan ... Read More

Ndeshja ndaj Gjeorgjisë, mungon De Ligt

05/06/2021

De Ligt mungon ndaj Gjeorgjisë shkaku i një lëndimi. Matthijs de Ligt do të mundojë në miqësoren ndaj Gjeorgjisë. Nesër Kombëtarja e Holandes do të ... Read More

Lajm i mirë për Juventusin para ndeshjes me Bolognan

23/01/2021

De Ligt shërohet nga COVID-19, i gatshëm për Bolognan. Mbrojtësi i Juventusit, Matthijs de Ligt, ka rezultuar negativ dhe është shëruar nga COVID-19. Lajme të ... Read More

De Ligt tregon a u pendua për transferimin tek Juve

26/12/2020

De Ligt thotë se nuk u pendua për transferimin në Juventus. Mbrojtësi i Juventus, Matthijs de Ligt, ka folur për transferimin e tij tek gjigantët ... Read More

Juventus merr lajmin e madh!

12/11/2020

Gjiganti italian Juventus po shërohet nga lëndimet e lojtarëve. Matthijs de Ligt dhe Alex Sandro janë të gatshëm që të rikthehen në skuadrën e Juventusit ... Read More

Juventusi e rrit ofertën për De Ligt

11/07/2019

09:33 | 07/11/2019 Bisedimet e Juventusit me Ajax për transferimin e mbrojtësit Matthijs de Ligt vazhdojnë. ‘De Telegraaf’ raporton se Juventus ka rritur ofertën e ... Read More

De Ligt akoma i hapur për një transferim tek Man Utd

17/05/2019

20:30 | 05/17/2019 Qendër mbrojtësi i Ajax Amsterdam, Matthijs De Ligt, është ne mesin e lojtarëve më të përfolur, para afatit kalimtar të verës. Në ... Read More