Tag: mashkulli

Çfarë i bën meshkujt të qajnë

09/11/2020

Lotet e nje mashkulli na prekin gjithmone, sepse mbi te gjitha ato qajne ne qetesi dhe ne fshehtesi. Edhe pse, sot,ato lene pak me shume ... Read More

Përse nuk duhet ta mbani prezervativin në kuletë apo në xhep

19/02/2020

Kur pak çaste t’ju ndajnë nga akti seksual, zakonisht mashkulli ai i cili e kërkon prezervativin në kuletë apo në xhep të pasmë. Zakonisht, shumica ... Read More

A e vlerësoni mjaftueshëm të dashurën… ja çfarë e shtyn një femër drejt tradhtisë!

14/11/2019

Një femër tradhëton kur nuk ndihet e vlerësuar nga mashkulli që ka në krah. Dëshira për ta gjetur vlerësimin diku tjetër e bën një femër ... Read More

Ky studim do t’ju habis: Kush tradhton më shumë, burrat apo gratë?

05/10/2019

Edhe pse shpesh debatohet për atë se kush tradhton më shumë, mashkulli apo femra, na duhet patjetër t’ju themi që gjërat janë pak a shumë ... Read More

Nuk do ta besoni, por sperma shëron këto sëmundje

06/06/2019

Terapia e spermës konsiston në gëlltitjen e spermës së një mashkulli të shëndetshëm me shumë se dy herë në javë, duke përfituar për shëndetin e ... Read More

Pesë shenjat që tregojnë se një mashkull po flirton me ty

06/04/2019

A keni qenë ndonjëherë në dyshime nëse mashkulli simpatik që keni pasur përballë ka qenë duke flirtuar me ju apo jo? Më poshtë po ju ... Read More

Meshkujt me mjekër janë partnerë më të mirë

29/03/2019

Herët ose vonë, femrat fillojnë ta vlerësojnë mjekrën e një mashkulli. Vetëm mendojeni Chris Hemsworth dhe Jake Gyllenhaal – ata nuk do të ishin ata ... Read More

Mbi 72 milionë klikime: Ushtrimet e muskujve të barkut për tetë minuta (Video)

03/03/2019

Muskujt e barkut janë ëndërr e çdo mashkulli, duan ta pranojnë këtë apo jo Ushtrimet për muskujt e barkut janë ndër ato ushtrime të cilat ... Read More

Aktori me prejardhje shqiptare, Can Yaman, shpallet mashkulli i vitit në Turqi

16/02/2019

Can Yaman shpallet mashkulli i vitit në Turqi. Aktori i njohur turk me prejardhje shqiptare, Can Yaman është shpallur mashkulli i vitit 2018 në Turqi. ... Read More

Trajtat joshëse të meshkujve që vërehen menjëherë nga femrat

16/01/2019

Secila femër e ka imazhin e një mashkulli ideal. Megjithatë, ka disa karakteristika të caktuara të meshkujve të cilat u duken shumë joshëse femrave. Telegrafi ... Read More