Tag: Mario

Balotelli transferohet atje ku nuk e ka pritur askush!

07/07/2021

Sulmuesi italian është bërë me skuadër të re. Mario Balotelli ka zgjedhur Superligën e Turqisë për të vazhduar karrierën. Sulmuesi italian është transferuar te Adana ... Read More

“Eleganca e një gruaje arbëreshe”, fotografi i famshëm mahnitet nga bukuria shqiptare

17/06/2021

Fotografi i njohur nga Peruja, ikonë e modës, Mario Testino ka përjetësuar përmes aparatit të tij bukuritë shqiptare të arbëreshëve të Italisë. Pak kohë më ... Read More

Nga ky muaj, tifozët mund të lejohen në Serie A

16/04/2021

Qeveria italiane ka lejuar qytetin e Romës Kryeministri italian, Mario Graghi ka deklaruar masat e reja të Qeverisë italiane në një konferencë për shtypin. Draghi ... Read More

Lajm i mirë për Milan, ylli i madh rikthehet në stërvitje

07/04/2021

Skuadra e Milanit po kompletohet, Mandzukic rikthehet në stërvitje. Sulmuesi i Milanit Mario Mandzukic është rikthyer në stërvitje me skuadrën. Lojtari po bëhet gati për ... Read More

Panik të Milan, lëndohet transferimi i janarit

20/02/2021

Mario Manxhukiq lëndohet dhe nuk do të luajë ndaj Interit. Mario Manxhukiq ka marrë një dëmtim që me shumë gjasë do ta lë atë jashtë ... Read More

LAJMI I FUNDIT: Fiakoy Tomori transferohet në Milan

22/01/2021

Skuadra e AC Milanit, ka arritur marrëveshjen e dytë gjatë afatit të janarit pas Mario Manxhukiqit, tani radhën e ka Fikayo Tomori. Mbrojtësi i Chelseat ... Read More

Milan në aksion, po synon transferimin e super talentit në ditët e fundit të afatit të janarit

20/01/2021

Pas zyrtarizimit të Soualiho Meite dhe Mario Mandzukic, dhe me Fikayo Tomori qe është vetëm një hap larg nënshrkimit të marrëveshjes, Milan po mendon edhe ... Read More

Fjalët e para të Mandzukic pas kalimit në Milan

19/01/2021

Futbollisti kroat, Mario Mandzukic sot u zyrtarizua si futbollisti më i ri i Milanit. Milan është në krye të Serie A pas 18 ndeshjeve dhe ... Read More

AC Milan sapo zyrtarizoi transferimin e Mario Mandzukicit

19/01/2021

AC Milani ka njoftuar transferimin e sulmuesit Mario Mandzukic. Kroati ka arritur marrëveshje deri në fund të edicionit me mundësi rinovimi për një tjetër. Mandzukic ... Read More

Mungon vetëm zyrtarizimi, Milan transferon mbrojtësin 30 milionësh

18/01/2021

Pas ardhjeve të Soualiho Meite dhe Mario Mandzukic, drejtuesit e Milanit nuk kanë përfunduar në tregun e transferimeve. I pari mbërriti në huazim me mundësi ... Read More

Sulmuesi i njohur sot kryen testet mjekësore të Milan

18/01/2021

AC Milan pritet që sot ta zyrtarizojë transferimin e ish-sulmuesit të Juventusit, Mario Manduzkic. Sulmuesi korat ka arritur marrëveshje me kuq e zinjtë dhe sot ... Read More

Dalin detajet e marrëveshjes së Mandzukicit me Milanin

17/01/2021

Mario Mandzukic ka arritur marrëveshje me klubin italian, AC Milan dhe nesër pritet t’i kryejë testet mjekësore dhe të nënshkruajë kontratën. Bashkë me kroatin, pritet ... Read More