Tag: Marina

Marina publikon foto në krahët e Getit, por vëmendje merr diçka tjetër

03/01/2021

Marina Vjollca duket kaq bukur teksa shfaqet me Getin në rrjete sociale. Marina Vjollca ka publikuar imazhe me Getin. Çifti i dashur nga publiku u ... Read More

“Do ta vuaj për tërë jetën”, Stefi Prifti flet mes lotësh për humbjen e bashkëshortes

31/12/2020

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Stefi Prifti, Marina, ka ndërruar jetë para 5 vitesh për shkak të një sëmundjeje të rëndë. Ajo u nda nga jeta në ... Read More

Çmimi marramendës i këtij fustani të Marinës

20/12/2020

Marina Vjollca ka shpenzuar më shumë se 800 euro për këtë fustan. Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, është ndër më të popullarizuarat kohëve të ... Read More

Marina kthehet e lodhur nga puna në shtëpi, vjen me poza provokuese nga shtrati

13/12/2020

Marina Vjollca është një prej moderatoreve më të pëlqyera shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë tërheqëse, shkruan ORAinfo. Marinën ... Read More

Befason Marina Vjollca, kështu duket kur qëndron në shtëpi

12/12/2020

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë ... Read More

Marina na prezanton me mbesën, kaq shumë i ka ngjarë

07/12/2020

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë ... Read More

Ndryshimi i madh i Marinës, vështirë se do ta njihni

05/12/2020

A do ta njihnit Marinën pas këtij transformimi? Prezantuesja Marina Vjollca gjithmonë është cilësuar si një nga biondet më seksi të shoubizit shqiptar. Por, së ... Read More

Marina bëhet brune, ju habit me dukjen

04/12/2020

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë ... Read More

Do të befasoheni, kështu duket Marina kur zgjohet nga gjumi

16/11/2020

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë ... Read More

“S’ka si ajo”, nusja e Kosovës lë pa fjalë fansat

15/11/2020

Marina Vjollca shkëlqen me dukjen. Prezantuesja e njohur shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë e më shumë po tërheq vëmendje me paraqitjet e saj. Në rrjete sociale ... Read More

Befason Marina Vjollca, publikon pamje ‘intime’ me burrin

11/11/2020

Marina Vjollca është padyshim një prej moderatoreve më të pëlqyera dhe të komentuara shqiptare. Ajo është shumë e pëlqyer sidomos me paraqitjet e saj përherë ... Read More

Marina ndryshon stilin e flokëve, kaq të bukur nuk e kemi parë moti

07/11/2020

Marina Vjollca befason me pamjen e re. Moderatorja e njohur shqiptare Marina Vjollca po kujdeset që gjithmonë të jetë në krye të medieve rozë duke ... Read More