Tag: Marcus

Man Utd ia tregon Barcelonës çmimin e Rashfordit

21/04/2019

Barcelona ka hequr dorë nga transferimi i Marcus Rashford. Barcelona ishte vënë pas Marcus Rashford, por tani duket se ka hequr dorë. Manchester United i ... Read More

Barcelona dorëzohet për Rashford?

21/04/2019

Skuadra e Barcelonës duket se ka hequr dorë nga ylli i  Manchester United, Marcus Rashford. Katalanët janë në kërkim të një lojtari sulmues pas Luis ... Read More

Barcelona me ofertë të majme për Rashfordin

15/04/2019

Barcelona po e kërkon me ngulm transferimin e Marcus Rashford. Barcelona është duke tentuar që ta transferojë Marcus Rashfordin nga Manchester United gjatë afatit kalimtar ... Read More

Rooney e zbulon dobësinë e Rashfordit

22/03/2019

Ish-sulmuesi legjendar i Manchester Unitedit, Wayne Rooney, pretendon se Marcus Rashfordi është sulmues fantastik, mirëpo ai duhet t’i përmirësojë goditjet me kokë për t’u zhvilluar ... Read More

Flet heroi i Manchester United, Rashford: Pritja kur gjyqtari shikonte VAR-in më e vështirë se sa gjuajtja e penalltisë

07/03/2019

10 minuta më parë / E përditësuar 0Shares Sulmuesi i Manchester United, Marcus Rashford, ka thënë se ka qenë i qetë kur e ka gjuajtur ... Read More

Manchester United bën mrekullinë në ‘Parkun e Princave’ ndaj PSG-së, kalon në çerekfinale

06/03/2019

PARIS, FRANCE - MARCH 06: Marcus Rashford of Manchester United celebrates after scoring his sides third goal with teammates during the UEFA Champions League Round ... Read More

Barcelona ‘ëndërron’ Rashfordin

21/02/2019

Sulmuesi anglez i Manchester Unitedit, Marcus Rashford thuhet së është ëndrra e Barcelonës për afatin e verës. Rashford është njëra nga lojtarët më të formë ... Read More

Nuk mund ta ndalin bashkëlojtarët dhe pjesëtarët e ekipit, Marcus Smart kacafytet me Bembryn dhe përjashtohet

20/01/2019

Marcus Smart është njëri nga basketbollistët më problematik në NBA. Ylli i Boston Celtics ka pasur një kacafytje tjetër në ligën më të fortë të ... Read More

Solskjaer mbështet Rashfordin që të bëhet sikur Kane

12/01/2019

Marcus Rashford mund të arrijë nivelin e kapitenit të Tottenhamit, Harry Kane, gjithnjë sipas bosit të Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer. Rashford ka shkëlqyer që ... Read More