Tag: Mandzukic

Lajm i mirë për Milan, ylli i madh rikthehet në stërvitje

07/04/2021

Skuadra e Milanit po kompletohet, Mandzukic rikthehet në stërvitje. Sulmuesi i Milanit Mario Mandzukic është rikthyer në stërvitje me skuadrën. Lojtari po bëhet gati për ... Read More

Milan merr lajmin e keq, ja sa ndeshje do të mungojë Ibrahimovic

02/03/2021

Ibra “out” 4 ndeshje! Pioli tani duhet të gjejë zgjidhje dhe pret Mandzukic. Në ndeshjen kundër Romës, Milani regjistroi tre zëvendësime të detyruara për shkak ... Read More

Ndeshja kundër Romës, Pioli publikon listën e lojtarëve që ka në dispozicion

28/02/2021

Publikohet lista e lojtarëve, Bennacer dhe Mandzukic mungojnë ndaj Romës. Milan do të përballet me Romën në kaudër të xhiros së 24-të të Serie A. ... Read More

Milan befason me listën e futbollistëve për Ligën e Evropës

03/02/2021

Mandzukic, Tomori dhe Meite përfshihen në ekipin e Milanit për Ligën e Evropës. Milan e ka larguar Jens Petter Hauge nga skuadra, me të cilën ... Read More

Pirlo flet për kalimin e Mandzukic te Milani

25/01/2021

Pirlo nuk befasohet nga merkato e Milanit dhe i thur elozhe Mandzukic. Humbja e Milanit ka bërë që të afrohen ndjekësit si Atalanta, Juventusi, Lazio ... Read More

Milan në aksion, po synon transferimin e super talentit në ditët e fundit të afatit të janarit

20/01/2021

Pas zyrtarizimit të Soualiho Meite dhe Mario Mandzukic, dhe me Fikayo Tomori qe është vetëm një hap larg nënshrkimit të marrëveshjes, Milan po mendon edhe ... Read More

Fjalët e para të Mandzukic pas kalimit në Milan

19/01/2021

Futbollisti kroat, Mario Mandzukic sot u zyrtarizua si futbollisti më i ri i Milanit. Milan është në krye të Serie A pas 18 ndeshjeve dhe ... Read More

AC Milan sapo zyrtarizoi transferimin e Mario Mandzukicit

19/01/2021

AC Milani ka njoftuar transferimin e sulmuesit Mario Mandzukic. Kroati ka arritur marrëveshje deri në fund të edicionit me mundësi rinovimi për një tjetër. Mandzukic ... Read More

Mungon vetëm zyrtarizimi, Milan transferon mbrojtësin 30 milionësh

18/01/2021

Pas ardhjeve të Soualiho Meite dhe Mario Mandzukic, drejtuesit e Milanit nuk kanë përfunduar në tregun e transferimeve. I pari mbërriti në huazim me mundësi ... Read More

Dalin detajet e marrëveshjes së Mandzukicit me Milanin

17/01/2021

Mario Mandzukic ka arritur marrëveshje me klubin italian, AC Milan dhe nesër pritet t’i kryejë testet mjekësore dhe të nënshkruajë kontratën. Bashkë me kroatin, pritet ... Read More

Mandzukic- Milan, vjen lajmi i madh

15/01/2021

Mandzukic pranë kalimit te Milan. Duket sikur thashethemet në lidhje me një kthim të mundshëm në Serie A për Mario Mandzukic me fanellën e Milanit ... Read More

Mandzukic, transferimi i radhës i Dortmundit

24/05/2019

11:37 | 24 Maj 2019 11:37 | 24 Maj 2019 Borussia Dortmund thuhet se po kërkon sulmuesin e Juventusit, Mario Mandzukic për sezonin e ardhshëm. ... Read More