Tag: Mancini

Frika nga koronavirusi, Mancini merr këtë vendim të papritur

07/11/2020

Mancini vjen me një vendim të ri. Roberto Mancini ka ftuar 41 lojtarë te Italia për tre ndeshjet e ardhshme kundër Estonisë, Polonisë dhe Bosnjë-Hercegovinës. ... Read More

Roma merr lajmin e keq para derbit me Milanin, ylli i skuadrës infektohet me koronavirus

23/10/2020

Mbrojtësi i Romës, Mancini rezulton pozitiv me COVID-19. Mbrojtësi i Romës, Gianluca Mancini ka zbuluar se ai ka rezultuar pozitiv në testin për Covid-19 dhe ... Read More

ZYRTARE: Roma zbulon përforcimin e ri

17/07/2019

18:21 | 07/17/2019 Gianluca Mancini ka kompletuar transferimin te Roma. Skuadra nga ‘Olimpico’, ka njoftuar se ka kompletuar transferimin e Gianluca Mancini, nga Atalanta. “AS ... Read More

Mancini me një koment interesant për Klopp dhe Pochettino

02/05/2019

Selektori i kombëtares së Italisë, Roberto Mancini, ka dhënë disa komente interesante për trajnerin e Tottenham dhe atë të Liverpool. Trajneri italian beson se përkundër ... Read More

Mancini reagon pas fyerjeve raciste ndaj Kean

04/04/2019

Selektori i kombëtares së Italisë, Roberto Mancini, ka reaguar pas ngjarjeve të fundit në futbollin italian, ku ylli i Juventus, Moise Kean, ishte viktima e ... Read More

Mancini: De Rossi refuzoi Man Cityn

28/02/2019

Roberto Mancini pretendon se është bërë gjithë marrëveshja për Daniele De Rossin që të bashkohet me Manchester Cityn, por mesfushori i Romës u tërhoq në ... Read More

Mancini objektivi i madh i Romës për mbrojtjen, Monchi takohet me drejtuesit e Atalantës

10/01/2019

Gianluca Mancini është bërë njëri nga mbrojtësit më të kërkuar në Serie A. Qendërmbrojtësi italian ka shkëlqyer këtë edicion me fanellën zi kaltër të Atalantës. ... Read More