Tag: Manchester

Fiton City, ngritët në pozitën e dytë

17/01/2021

Manchester City mposht bindshëm Crystal Palace. Manchester City ka vazhduar me serinë pozitive duke mposhtur me rezultat bindës 4 – 0 Crystal Palace. “Qytetarët” dukshëm ... Read More

Eric Garcia do të rikthehet aty ku u rrit. Arrin akordin me Barcelonën

14/01/2021

Qendërmbrojtësi i Manchester City, Eric Garcia raportohet se ka arritur marrëveshjen me Barcelonën. Që në verë, Garcia ka dashur të largohet dhe nuk ka pranuar ... Read More

E bujshme nga Anglia/ Manchester United gati për Sergio Ramos

13/01/2021

Mësohet se në Manchester po përgatitet një lëvizje shumë e madhe këtë verë. Trajneri Ole Gunnar Solskjaer është i interesuar për të përforcuar ekipin me ... Read More

Burnley – Manchester United, formacionet zyrtare

12/01/2021

Manchester United kërkon ta vazhdojë formën e mirë në Premier Ligë. Manchester United ka udhëtuar sonte në Turf Moor të Burnley United është në një ... Read More

Inter me super transfer nga Manchester United

10/01/2021

Gati bashkëpunimi i rradhës, Inter me një tjetër transferim nga United. Inter dhe Manchester United kanë marëdhënie të mira pas transferimit të Romelu Lukakut dhe ... Read More

Fiton Man Utd, avancon tutje në kuadër të FA Cup

09/01/2021

Man Utd fiton ndaj Watford. Manchester United ka triumfuar ndaj Watfordit në kuadër të FA Cup. “The Red Devils” ishin kërkues gjatë gjithë takimit, goli ... Read More

Aguero – PSG, lajmi i fundit nga Franca

08/01/2021

Sulmuesi i Manchester Cityt, Sergio Aguero ka përfunduar në listën e dëshirave të trajnerit të Paris Saint-Germain, Mauricio Pochettino. Pochettino është zyrtarizuar para disa ditësh ... Read More

Pogba thotë se të luash për Manchester United është shumë e vështirë

07/01/2021

Pogba ka thënë se të luash për Manchester United është shumë e vështirë. Paul Pogba ka paralajmëruar Manchester United se do të vazhdojnë ‘rënien’ e ... Read More

Pak para ndeshjes me Man United, City konfirmon raste të reja me COVID-19

06/01/2021

Edhe tre pjesëtarë të Manchester Cityt dalin pozitiv me koronavirus. Manchester City ka konfirmuar se tre pjesëtarë të klubit kanë dalë pozitivë me koronavirusin. Scott ... Read More

Pogba në verë largohet nga Mancehster Unitedi

04/01/2021

Paul Pogba në verë do të largohet nga skuadra e Manchester Unitedit. Eksperti i merkatos, Fabrizio Romano ka njoftuar se mesfushori i Manchester Unitedit, Paul ... Read More

“Fshesa” Unitedi, Solskjaer synon katër largime në janar

03/01/2021

Solskjaer synon katër largime në janar. Trajneri i Manchester Unitedit, Ole Gunnar Solskjaer është i përgatitur që të shesë katër lojtarë këtë muaj. “Djajtë e ... Read More

Barazon Liverpoolin me pikë, Man Utd triumfon ndaj Aston Villa

01/01/2021

Manchester United triumfon ndaj Aston Villa, barazon Liverpoolin me pikë. Manchester United ka triumfuar në xhiron e 17-të të Premierligës ndaj Aston Villas me rezultatin ... Read More