Tag: Maldinin

Maldini po ‘çmendet’ pas yllit të Serie A

15/04/2021

Ylli i Serie A po ‘çmendë’ Maldinin. Milan është duke u bërë gati për një merkato të pasur këtë verë pasiqë nuk dëshiron që sezonin ... Read More

Milani ka një mundësi të artë për super sulmuesin

19/03/2021

Mundësia e artë për Maldinin, 12 milionë euro për një super sulmues. Paolo Maldini është shumë pranë arritjes së një goditjeje të madhe në merkato ... Read More

Milan transferon yllin e Barcelonës

19/01/2021

Përsëri ai, Maldini transferon yllin e Barcelonës. Paolo Maldinin duket se po e motivojnë fitoret e Milanit në kampionat dhe për këtë arsye është shumë ... Read More