Tag: Maldini

Milan i thotë ‘lamtumirë’ yllit të madh, 55 milionëshi ‘mollë’ sherri

16/01/2022

55 milionë euro: Milan i thotë ‘lamtumirë’. Deri më tani Paolo Maldini ka zhvilluar një merkato që shumë drejtorë të skuadrave tjera e kanë zili, ... Read More

Milan po mendon transferimin e një ‘anonimi’ si zëvendësues të Kessie!

29/12/2021

Drejtorët e AC Milan, Paolo Maldini dhe Ricky Massara po studiojnë një përforcim të mundshëm me kosto të ulët për mesfushën për afatin e janarit. ... Read More

AC Milan ka listën me 4 emra për muajin janar

25/12/2021

AC Milan, po shqyrton një numër emrash që mund të bashkohen në janar. Maldini dëshiron të nënshkruajë me një lojtar për çdo rol, raportonRepubblica. Dritarja ... Read More

Plani i madh i Maldinit: Ylli i madh i Chelseat do të zbarkojë në Sansiro

23/12/2021

Maldini do transferojë yllin e Chelseas dhe një tjetër emër nga Ligue 1. Paolo Maldini po planifikon lëvizjet e rradhës në merkato ku njëra ndër ... Read More

Maldini ka gati blerjen e mesfushorit të madh

21/12/2021

Jo vetëm përforcim i mbrojtjes, Maldini ka gati blerjen e një mesfushori ofenziv. Pas lajmit që Simon Kjaer do të mungojë disa muaj shkaku i ... Read More

Maldini e bën hor Interin, trasnferon objektivin e Neroazzurëve

15/12/2021

Maldini transferon objektivin në merkato Neroazzurëve. Derbi i qytetit është zhvendosur tashmë në merkato dhe Paolo Maldini ka gati një goditje të dhimbshme për Beppe ... Read More

Maldini rikthen falas një ish Milanist

09/12/2021

Dëmtimi i Kjaer: Maldini rikthen falas një ish Rossoner. Milan është duke kërkuar për zëvëndësuesin e Simon Kjaer dhe tashmë duket se Paolo Maldini ka ... Read More

Maldini jep fjalë të mëdha, premton përforcime në janar

09/12/2021

Maldini me fjalë të mëdha: Në janar do përforcohemi në të gjitha repartet. Milan u eleminua nga Champions League ku ishte pjesë e grupit B ... Read More

Milanit ‘ia vjedh’ Fiorentina trasferin e ri

23/11/2021

Maldini duhet të reagojë: Fiorentina ‘i vjedhë’ transferimin Rossonerëve. Rocco Commisso mesa duket ka vendosur që të fusë dorën në xhep dhe të sjellë një ... Read More

“Bomba” e janarit: Milan dhe Juventus shkëmbejnë yjet

18/11/2021

Kessie tek Juventus, ylli i Biankonerëve kalon në rradhët e Milanit. Paolo Maldini dhe Milan tashmë kanë kthyer sytë kah një futbollist i skuadrës së ... Read More

Maldini ‘godet’ Interin, transferon yllin e madh

17/11/2021

Maldini plaçkit Interin: Milan transferon yllin e Neroaxurëve. Te Milan, çështja e rinovimit të Franck Kessie vazhdon të mbetet në rend të ditës dhe sa ... Read More

Maldini sjellë 2 emra të mëdhenj në janar

16/11/2021

‘Sprinti për Scudetton’: Maldini sjellë 2 blerje të reja në janar. Skuadra e Milanit e ka filluar këtë sezon në mënyrën më të mirë dhe ... Read More