Tag: madje

Çfarë i bëri Milani Ronaldos, nuk kishte asnjë prekje të topit në zonë

11/05/2021

Çfarë ka ndodhur me Ronaldon? Asnjë goditje në portë kundër Milanit, madje as prekje të topit në zonë. Juventusi u turpërua duke u rrahur 3:0 ... Read More

Mbrëmë pastroi rrugët, e sot la pa fjalë me dukjen në Kuvend

06/05/2021

Madje edhe partnerin e saj Keith Sot (e enjte) me fillim nga ora 10:00 është mbajtur një seancë e Kuvendit në lidhje me organizimin e ... Read More

Milani e ndoqi prej muajsh dhe madje kishte paraakord, Thauvin bën zgjedhjen e pashpjegueshme?

05/05/2021

AC Milani e ndoqi gjatë dhe madje pati edhe kontakte direkte me Malini që foli zyrtarisht për të duke i thurur elozhe… Por, duket se ... Read More

Mozzik dhe Loredana prindër për herë të dytë, reperja konfirmon lajmin e ëmbël (Foto)

22/03/2021

Çifti shumë i dashur për publikun, Mozzik dhe Loredana janë ribashkuar dhe madje dyshja duket se do të bëhen prindër për herë të dytë. Lajmin ... Read More

Lagështira në shtëpi, cilat janë shkaqet dhe si ta evitoni

18/01/2021

Lagështirë madje edhe myk, ne dimër shtëpitë tona janë shume te rrezikuara prej këtij fenomeni. Por çfarë mund te bëni për te luftuar kundër lagështirës ... Read More

Loredana konfirmon rikthimin me Mozzik/ Fotoja e çiftit në krah të njëri-tjetrit

09/01/2021

Prej kohësh po përflitej se Loredana dhe Mozzik janë ribashkuar e madje çifti u fotografua bashkë disa herë. Mirëpo në një intervistë për “Prive”, reperi ... Read More

Shpërthejnë tensionet te Lazio, Tare s’i ka punët mirë me presidentin!

05/01/2021

Situata te Lazio nuk është aspak e mirë. Madje dy shefat e skuadrës, presidenti Lotito dhe drejtori Igli Tare kanë acaruar thellë raportet. Rënditja e ... Read More

Infektohet me koronavirus reperi i njohur kosovar

08/12/2020

Reperi kosovar, Genc Prelvukaj është infektuar me COVID-19. Ai madje ka treguar se gjatë këtij viti ka bërë mbrojtje maksimale, ndërsa thotë se s’ka shqetësime ... Read More

Besoni ose jo, kjo është Afrona pa pikë grimi

15/11/2020

Pamja e Afrona Dikes pa make-up. Po, Afrona Dika është tamam bukuroshe, madje edhe kur shfaqet thjesht, ajo sërish duket shumë bukur. Në përgjithësi femrat, ... Read More

Njerëzit me këto grupe gjaku vështirë dobësohen

23/09/2020

Jeni në luftë të vazhdueshme me kilogramët e tepërt, madje edhe derisa u përmbaheni këshillave të ndonjë diete? Nëse jeni ndër ata për të cilët ... Read More

Para apo pas ngrënies, kur është koha e duhur për të pirë ujë

25/08/2020

Trupi i njeriut humbet ujë çdo moment, madje edhe nëpërmjet frymës. Rrjedhimisht, pirja e ujit është e një rëndësie madhore për hidratimin e organizmit. Trupi ... Read More

Fëmija i mitur lihet i vetëm në banesë, tentativë tronditëse për të dalë nga dritarja

21/08/2020

E tmerrshme! Një fëmijë i mitur është lënë i vetëm dhe madje i mbyllur në banesë. Ai ka dalë në dritare, ndoshta në përpjekje për ... Read More