Tag: Lulja

Lulja u duk si ‘kukull’ për Vitin e Ri, mahniti me fustanin, grimin dhe stilin e flokëve

02/01/2021

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por ... Read More

Lulja e Lirimi kanë dalur bashkë, zonja mori vëmendjen me këtë pallto të bukur

04/12/2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por ... Read More

Lulja pa pikë grimi, merr gjithë vëmendjen

04/12/2020

Fytyra e Lules shkëlqen pa pikë grimi. Lulja është një ndër fytyrat më të njohura në mediat rozë. Ajo në të shumtën e rasteve kalon ... Read More

Lulja kaq të re e ka nënën

01/12/2020

Kaq të re e të bukur e paska Lulja nënën. Luljeta Përgjeqaj është bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur Medes. Ajo falë reputacionit skenik të bashkëshortit ... Read More

Lulja bëhet gati për të dal me shoqe, mori vëmendjen me këtë veshje

24/11/2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por ... Read More

Kjo është gjendja shëndetësore e Lules tani!

24/11/2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por ... Read More

Lulja bëhet gati për të dal, palltoja e saj mori tërë vëmendjen

18/11/2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por ... Read More

Lulja sonte po feston e vetme, pa Lirimin, kjo është arsyeja

16/11/2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por ... Read More

Lulja, Lirimi e vajza realizojnë fotosesionin më të bukur, do t’iu mahnisin me këtë pamje krejt ndryshe

12/11/2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por ... Read More

Gruaja e Medës i ka disa fjalë për vjehrrin e saj sot

11/11/2020

Lulja i ka disa fjalë për vjehrrin e saj sot. Lulja e Medes po del të jetë edhe një re mjaft e respektuar. Me rastin ... Read More

Ishte në gjendje të rëndë, mësohet se si është tani gjendja shëndetësore e Lules

22/10/2020

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram. Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por ... Read More

Fotografia e nënës kosovare me kancer që po përlotë të gjithë

17/12/2019

Lirimi dhe Lulja janë ҫifti më i njohur shqiptar në Instagram.Ata kanë shumë ndjekës, nga të cilët kanë pasur shumë fjalë të mira, por edhe ... Read More