Tag: Luanës

Jeta luksoze e Luanës: Kaq kushtojnë një kapele dhe çantë nga koleksioni i saj

14/07/2021

‘Shtrëngoni rripin’: Kaq kushtojnë një kapele dhe çantë nga koleksioni i Luanës. Pas një periudhe ku paralajmëroi diçka të re që nuk lidhet as me ... Read More

Luana del me fustan shumë të hapur, gati sa nuk i doli

08/04/2021

Luanës i shihet gjysma e pjesës intime me këtë fustan. Luana Vjollca është një ndër femrat më të percjellura në mediat rozë. Ajo shumicën e ... Read More

Krisen marrëdhëniet mes Luanës e Arbanës, “kapen” për emision

07/02/2021

Thumba mes Luanës e Arbanës. Pak ditë më parë Luana Vjollca mbylli me sukses sezonin e katërt të “Shiko kush luan”, të cilin e konsideroi ... Read More

“Se kam patur kurrë shoqe”, Albana Osmani sqaron deklaratën për Arbana Osmanin: S’i heq as presjen! Luana “më preu” fjalën

18/11/2020

Pasi deklaroi tek emisioni i Luanës “Shiko kush luan” se me Arbana Osmanin nuk kishte shumë shoqëri, Albana Osmani sqaron deklaratën e saj. “Ajo që ... Read More

Kejvina Kthella përshkruan mashkullin ideal: Pa mjekër, t’i bëjë pushimet me mua

07/11/2020

Kejvina Kthella është rrëfyer në “After Party” të emisionit të Luanës, duke përshkruar mashkullin e saj ideal. Ajo është shprehur se mashkullin e saj ideal ... Read More