Tag: Lovato

“Kisha vetëm 5 minuta jetë, por dikush më gjeti dhe më shpëtoi”

24/03/2021

Rrëfimi i Demi Lovato. Kanë kaluar tre vjet që kur Demi Lovato rrezikoi të vdiste nga një mbidozë, dhe sot ylli i popit ka vendosur ... Read More

Demi Lovato bën deklaratën tronditëse: Më kanë përdhunuar dy herë kur kam qenë adoleshente

17/03/2021

Këngëtarja e njohur Demi Lovato ka rrëfyer disa detaje tronditëse për të kaluarën e saj në serinë e dokumenteve “Demi Lovato: “Dancing With the Devil”. ... Read More

Milan dhe Roma në luftë për talentin e madh nga Serie A

12/03/2021

AC Milan është i interesuar të nënshkruajë me mbrojtësin e Hellas Verona, Matteo Lovato, por ata përballen me konkurrencë nga Roma. 21-vjeçari ka pasur disi ... Read More

6 muaj pas fejesës, këngëtarja e njohur i jep fund romancës

11/03/2021

Këngëtarja e njohur është ndarë nga i fejuari i saj. Demi Lovato ka përmendur se mund të ketë një prishje të fejesës me Max Ehrich. ... Read More

3 sulme në zemër dhe një atak kardiak, Demi Lovato rrëfen pasojat e rënda shëndetësore nga mbidoza

18/02/2021

Demi Lovato ka treguar detaje tronditëse përmes një dokumentari ku flet mbi efektetqë i la mbidoza. Në Korrik të vitit 2018, Demi kaloi mbidozë heroine ... Read More

Këngëtarja e njohur: Unë vlej më shumë se pesha ime

31/03/2019

Këngëtarja e njohur Demi Lovato, e cila muajt e fundit ka pasur problem me alkoolin dhe drogën dhe tentoi të vriste veten, ka reaguar pas ... Read More

Demi Lovato rikthehet në rehabilitim

18/02/2019

Demi Lovato i është rikthyer rutinës së përditshme të problemeve, por që menjëherë ka marrë një vendim. Sipas një burimi të afërt me këngëtaren, ajo ... Read More

Bebe Rexha mbron Demi Lovaton: Mos e sulmoni një person që është rehabilituar nga droga

04/02/2019

Bebe Rexha dhe Demi Lovato duket se janë mikesha shumë të mira dhe këtë e dëshmojnë përmes përkrahjeve që i japin njëra-tjetrës. Demi para disa ... Read More