Tag: “Loro

Formacionet zyrtare: Andorra vs Shqipëria

25/03/2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Andorrës dhe Shqipërisë.Pas humbjes 0-2 në Loro Borici, Shqipëria do të kërkojë pikët e para në kualifikueset për ... Read More

Shqipëria kundër Andorrës, për ta kthyer shpresën dhe besimin

25/03/2019

Ende pa u shëruar “plagët” e asaj humbjeje me pasoja në “Loro Boriçi” ndaj Turqisë, që presupozohej skuadra për t’u lënë pas për ëndrrën “Europian”, ... Read More

Cilin preferoni që të bëhet përzgjedhës i Shqipërisë?

23/03/2019

Shqipëria ka shkarkuar Christian Panuccin pas humbjes 0-2 nga Turqia në “Loro Borici”.Në mesin e disa emrave që lidhen me stolin e Kombëtares shqiptare, më ... Read More

Statistikat e tmerrshme të Panuccit me Shqipërinë

23/03/2019

FSHF ka njoftuar se ka ndërprerë bashkëpunimin me Panuccin, pas humbjes së Shqipërisë 0-2 në “Loro Boriçi” nga Turqia.“Federata Shqiptare e Futbollit njofton se ditën ... Read More

Tifozët e goditen me shishe Berishën

23/03/2019

Kombëtarja Shqiptare është mposhtur 2-0 në “Loro Boriçi” nga Turqia.Gol në këtë ndeshje shënoi edhe mesfushori i Milanit, Calhanoglu dhe vrapoi të festojë poshtë tribunës ... Read More