Tag: Lorenzo

Nuk pritej, ja ku po mund të transferohet Romagnoli

02/01/2022

Pas Lorenzo Insigne, Toronto FC po kërkon të nënshkruajë kapitenin e Milanit, Alessio Romagnoli, i cili së shpejti bëhet agjent i lirë. Lojtarët e Serie ... Read More

“Ciao” Napoli, ky është ekipi i ri i Insignes

31/12/2021

Lorenzo Insigne, ka rënë dakord për kushtet personale me skuadrën e MLS Toronto dhe ai është gati të vendosë stilolaps në letër. Sulmuesi 30-vjeçar italian ... Read More

Arrihet marrëveshja, Insigne befason me ekipin e ri

28/12/2021

Lorenzo Insinge do t’i ndajë rrugët me Napoli. Ylli italian ka arritur marrëveshje me skuadrën e Torontos. Insigne do të përfitojë 9.5 milionë euro në ... Read More

Bayerni “peshkon” në Serie A, e kërkon këtë super lojtar

26/12/2021

Bayerni kërkon yllin italian Lorenzo Insigne është pjesë e Napolit prej vitit 2009, me ekipin jugor ka fituar dy Kupa Italie dhe një Superkupë, teksa ... Read More

Mourinho merr lajmin e keq, yllin i Romës do të mungojë deri në janar

29/11/2021

Pellegerini do të mungojë deri në janar. Mesfushori i Romës, Lorenzo Pellegrini, ka pësuar një lëndim në kuadricepsin e djathtë dhe do të mungojë rreth ... Read More

E papritur, ja ku mund të përfundojë Insigne

17/11/2021

Chelsea po monitoron sulmuesin e Napolit, Lorenzo Insigne, zbulon Marca. Kontrata aktuale e 30-vjeçarit me gjigantët italian skadon verën e ardhshme dhe i është ofruar ... Read More

Milan ka një talent të madh

10/11/2021

Drejtuesit e Milanit po ndjekin nga afër zhvillimin e sulmuesit Lorenzo Colombo dhe janë të kënaqur me atë që po shohin. Pas një huazimi të ... Read More

Insigne po transferohet te rivali i Napolit

26/10/2021

Gjiganti i Serie A gati për surprizën e madhe! Lorenzo Insigne padyshim që është objektivi i Interit që kjo e fundit po e kërkon me ... Read More

Napoli merr vendim këtë vendim për Insignen

17/10/2021

Lorenzo Insigne, i është ofruar një kontratë të re. Napoli është në bisedime me Lorenzo Insigne për një kontratë të re, tha drejtori sportiv Cristiano ... Read More

Insigne – Napoli, këtë nuk e ka pritur askush!

27/09/2021

Napoli dhe sulmuesi Lorenzo Insigne ende nuk kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e kontratës. Kontrata aktuale 30-vjeçarit i skadon në fund të qershorit të vitit ... Read More

Milan po mendon për këtë super-shkëmbim

23/09/2021

Përpara sezonit, AC Milan vendosi të dërgojë Lorenzo Colombo në huazim, më konkretisht në SPAL. I riu ka qenë fantastik për skuadrën e Serie B, ... Read More

Napoli merr vendim për Insigne

01/09/2021

Napoli, është gati të japë përparësi për zgjatjen e kontratës për Lorenzo Insigne tani që afati kalimtar i verës është mbyllur zbulon Calcio Mercato. Marrëveshja ... Read More