Tag: Loredana

Loredana do ta “çmend” Mozzikun me këtë grim

23/01/2021

Loredana duket për bukuri me këtë grim. Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, përveç se në muzikë është mjaft aktive edhe në rrjete sociale. Ajo ... Read More

Loredana na prezanton me orën super të shtrejtë që ka blerë së fundmi

21/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

A e konifrmoi Mozzik ribashkimin me Loreadnën përmes këtij postimi?

16/01/2021

Me këtë publikim, Mozziku konfirmon ribashkimin me Loredanën? Reperi Mozzik dhe Loredana Zefi kanë vazhduar të komentohen shumë edhe pasi e konfirmuan ndarjen.Dyshja kohën e ... Read More

E veshur me pallton më të bukur, Loredana do ta ‘shkri’ Mozzikun me këtë pamje

16/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Loredana konfirmon rikthimin me Mozzik/ Fotoja e çiftit në krah të njëri-tjetrit

09/01/2021

Prej kohësh po përflitej se Loredana dhe Mozzik janë ribashkuar e madje çifti u fotografua bashkë disa herë. Mirëpo në një intervistë për “Prive”, reperi ... Read More

Loredana ndryshon ngjyrën e flokëve, shikoni si po duket me pamjen e re

08/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Loredana del për shëtitje me vajzën, Hana ju ‘shkrin me pamjen

07/01/2021

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More

Kjo veshje e përditshme e Loredanës kushtoi plotë 3 mijë e 320 euro

03/01/2021

Sa kushton një veshje e përditshme e Loredanës Loredana njihet për dashurinë e saj ndaj veshjeve interesante. Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe ... Read More

Loredana i kënaq zemrën Mozzikut, e mban mbiemrin e tij

28/12/2020

Loredana e mban mbiemrin e Mozzikut. Dyshja simpatike kanë arritur të ribashkohen pas disa muajve ndarje. Duke i bashkuar vajza e tyre Hana, ata kanë ... Read More

Loredana do ta ‘çmend’ Mozzik me pamjen e fundit

27/12/2020

Loredana e dëshmon edhe njëherë bukurinë që posedon. Loredana ka publikuar fotografi të reja në rrjete sociale. Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe ... Read More

Kjo është fjala e parë vajzës së Loredanas dhe Mozzik

14/12/2020

Loredana tregon fjalën e parë të vajzës së saj. Reperja Loredana Zefi me ndjekësit e saj ka ndarë një detaj, që shumëkush nuk e ka ... Read More

Loredana ndryshon sërish pamjen, po duket krejt ndryshe

07/12/2020

Loredana Zefi është reperja e njohur kosovare, e cila po bën ‘bujë’ me këngët e saj. Ajo u bë shumë e pëlqyer dhe e komentuar ... Read More