Tag: lojtarin

Arsenal arrin marrëveshje me lojtarin e Juventusit

23/01/2022

Topçinjtë kanë arritur me lojtarin e Juventusit. Arsenali, sipas 90min, ka rënë dakord për kushtet për një marrëveshje huazimi për mesfushorin e Juventusit, Arthur, i ... Read More

Juventusi nuk ia ngriti pagën, super-lojtari po largohet

16/01/2022

Juventusi mund të mbetet pa lojtarin më të mirë. Paulo Dybala nuk do të vazhdojë kontratën e tij me Juventusin, raporton TyC Sports, përcjell ORAinfo. ... Read More

Ylli i madh i thotë “PO” transferimit te Milan

08/01/2022

AC Milan, po punon për të nënshkruar me Sven Botman nga Lille me lojtarin që i ka dhënë dritën jeshile një lëvizjeje te kuqezinjtë. AC ... Read More

Haaland s’ka klauzolë lirimi

03/12/2021

Borussia Dortmund do ta ketë shumë të vështirë ta mbajë lojtarin gjatë verës së vitit 2022. Drejtori sportiv i klubit, sapo ka hedhur poshtë supozimin ... Read More

Broja i dëmtuar? Trajneri Hasenhuttl zbulon gjendjen e sulmuesit

18/11/2021

Armando Broja është kthyer një lojtarin më të përfolur të Kombëtares. Të gjithë prisnin që sulmuesi kuqezi të zbriti në Wembley për të bërë realitet ... Read More

Milan po e transferon ‘Pedrin e ri’

18/11/2021

Milan ka një interes të madh për të nënshkruar me lojtarin e talentuar të Las Palmas, Alberto Moleiro dhe janë në bisedime për një marrëveshje. ... Read More

Nuk tërhiqet Juventusi, e do yllin e Milanit

14/11/2021

Juventusi kërkon lojtarin e Milanit. Juventus po peshon një lëvizje për mbrojtësin e Milanit, Alessio Romagnoli, sipas Corriere dello Sport. Marrëveshja aktuale e 26-vjeçarit në ... Read More

Milanit po ia marrin nga duart super-lojtarin

12/11/2021

Milani mund ta humb nga duart super lojtarin. Ndoshta duke u larguar nga Stade Brestois, pas një sezoni e gjysmë, me rreth 12 milionë euro, ... Read More

Pa asnjë cent Juventusi po ia merr super-lojtarin Milanit

16/10/2021

Juventusi e do me çdo kusht lojtarin e Milanit. Alessio Romagnoli, është gati të përfundojë kontratën e tij me Milanin, dhe Juventusi është atje në ... Read More

Belkiz bëhet gati për dasmë, kaq bukur është rregulluar të frizerka

04/08/2021

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën. Nga kjo martesë, çifti janë bërë prindër të një ... Read More

Milan e qelë kuletën, ja sa milion ofron për Iscon

04/08/2021

AC Milanit ka bërë ofertë për lojtarin e Real Madridit, mesfushorin Isco, kanë njoftuar të mërkurën mediumet italiane. Bëhet e ditur se Milani ka ofruar ... Read More

Milan e gjen në Rusi zëvendësuesin e Calhanoglut

27/07/2021

AC Milan mbetet i interesuar të nënshkruajë me lojtarin e CSKA Moskës Nikola Vlasic. Sipas il Corriere dello Sport këtë mëngjes, mesfushori kroat me tipare ... Read More