Tag: lojtarëve

Hernandez shkëlqeu, këto janë notat e lojtarëve Roma 1-2 Milan

01/03/2021

Notat e lojtarëve: Roma 1-2 Milan. Milani ka arritur të triumfojë përballë Romës (2-1) në Stadio Olimpico. Theo Hernandez (8.0) është shpallur lojtari me vlerësimin ... Read More

Ndeshja kundër Beneventos, publikohet lista e lojtarëve të Napolit

28/02/2021

Publikohet lista e lojtarëve të Napolit. Napoli do të ndeshet me Beneventon në kuadër të xhiros së 24-të të Serie A. Gennaro Gattuso ka marrë ... Read More

Ndeshja kundër Romës, Pioli publikon listën e lojtarëve që ka në dispozicion

28/02/2021

Publikohet lista e lojtarëve, Bennacer dhe Mandzukic mungojnë ndaj Romës. Milan do të përballet me Romën në kaudër të xhiros së 24-të të Serie A. ... Read More

‘Sheiku’ Xherdan Shaqiri, zbulohet paga marramendëse që ai fiton tek Liverpool

28/02/2021

Xherdan Shaqiri është në mesin e lojtarëve me të paguar të Liverpool. Mediat Britanike kanë zbuluar rrogat e lojtarëve të Liverpoool. Në mesin e futbollistëve ... Read More

Notat e lojtarëve: Hellas Verona 1-1 Juventus

27/02/2021

Hellas Verona 1-1 Juventus, notat e lojtarëve. Juventusi nuk ka arritur më shumë se një barazim 1-1 në udhëtim te Hellas Verona në kuadër të ... Read More

Publikohet lista e lojtarëve të Milanit të ftuar për ndeshjen me Crvena Zvezdën

25/02/2021

Milani e publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen me Crvena Zvezdën. Trajneri i Milanit e ka konfirmuar listën me 22 futbollistë për përballjen ... Read More

Milan në ‘hall’, lojtarët po i kërkojnë paga të larta për t’i vazhduar kontratat

25/02/2021

Skuadra e AC Milan është në ‘hall’ të madh për vazhdimin e kontratave të lojtarëve kryesor. Ashtu siç kanë ngecur bisedimet me portierin, Donnarumma duket ... Read More

Derbi ndaj Inter, Milan publikon listën e lojtarëve, këta janë të rikthyerit

20/02/2021

Milani publikon listën e lojtarëve. AC Milan ka publikuar listën e lojtarëve të grumbulluar në ndeshjen ndaj Interit që do të zhvillohet në kuadër të ... Read More

Zi e ma zi për Zidanin, ka vetëm 11 lojtarë në dispozicion

20/02/2021

Real Madrid po ballafaqohet me lëndime të shumta të lojtarëve. Trajneri, Zinedine Zidane është mllefosur me stafin mjekësor të Real Madrid pas një dëmtimi tjetër ... Read More

Probleme te Reali, 20 lojtarë të lënduar deri tash

16/02/2021

Real Madrid po përballet me një numër të madh të lojtarëve të lënduar. Real Madridi është goditur rëndë nga një krizë dëmtimesh këtë sezon. Lëndimi ... Read More

Notat e lojtarëve: Leicester City 3-1 Liverpool

13/02/2021

Leicester City 3-1 Liverpool, notat e lojtarëve: Debutim skandaloz për Kabak, dobët edhe Alisson. Leicester City e ka përmbysur Liverpoolin në 11 minutat e fundit ... Read More

Arsenali konfirmon mungesën e dy yjeve të skuadrës ndaj Leeds

11/02/2021

Skuadra e Arsenalit ka konfirmuar mungesën e dy lojtarëve. Arsenali ka njoftuar për situatën momentale që ndodhen Kieran Tierney dhe Thomas Partey. Dy lojtarët ende ... Read More