Tag: lojtarët

Parashikimi interesant i Lippit për lojtarët kryesorë të Italisë në Euro 2020

11/06/2021

Lippi parashikon lojtarët kryesorë të Italisë në Euro 2020. Marcello Lippi beson se mesfushori i Interit, Nicolo Barella dhe sulmuesi i Lazios, Ciro Immobile do ... Read More

Ndeshja kundër Gambisë, kjo është deklarata e Bernard Challandes

11/06/2021

“Një ndeshje shumë e vështirë, lojtarët janë të gatshëm për të luftuar” Kombëtarja e Kosovës në futboll e ka zhvilluar të enjten seancën e fundit ... Read More

Top formacioni me lojtarët që nuk do marrin pjesë në “Euro 2020” shkaku i lëndimeve

10/06/2021

Formacioni me top lojtarët që nuk do marrin pjesë në “Euro 2020” shkaku i lëndimeve. Nesër do nis Kampionati Evropian “Euro 2020”, ku sfida hapëse ... Read More

Miqësore luksi, Edy Reja publikon listën për sfidat kundër Uellsit dhe Republikës Çeke

26/05/2021

Edy Reja ka publikuar listën me lojtarët e grumbulluar në prag të dy ndeshjeve miqësore që Shqipëria do të zhvillojë ndaj Uellsit (5 qershor) dhe ... Read More

Mourinho e kërkon yllin e rivalit nga Serie A te Roma

08/05/2021

Trajneri i ri i Romës, Jose Mourinho veçse ka filluar të planifikojë për lojtarët që do t’i transferojë në afatin kalimtar të verës. Paulo Fonseca ... Read More

Pioli deklarohet pas humbjes së Milanit

27/04/2021

Pioli: Prita më shumë nga lojtarët. Stefano Pioli pranon se ai priste më shumë nga Milani pas disfatës së tyre 3-0 ndaj Lazio , por ... Read More

Gjest i madh: Në Turqi ndërpritet ndeshja – lojtarët dhe portieri që ishin me agjërim bëjnë iftar

13/04/2021

Në Turqi ndërpritet ndeshja – lojtarët dhe portieri që ishin me agjërim bëjnë iftar. Në ndeshjen Giresunspor-Keçiörengücü, e vlefshme për janë e 30-të të Ligës ... Read More

Conte me deklaratë të papritur për lojtarët e Intert

11/04/2021

Conte thotë se futet në zjarr për lojtarët e Interit. Antonio Conte është aq i kënaqur dhe i lumtur me lojtarët e tij në Inter, ... Read More

Trajneri i Spanjës Luis Enrique paralajmëron Kosovën!

24/03/2021

Luis Enrique paralajmëron se me Kosovën s’do të kursejë lojtarët Përzgjedhësi i përfaqësueses së Spanjës në futboll, Luis Enrique, ka paralajmëruar se në ndeshjen me ... Read More

PSG po synon ta ‘blindoj’ Mbappen, ja çfarë mega oferte po përgatitë

19/03/2021

Dy lojtarët më të paguar në Francë aktualisht janë Neymar dhe Kylian Mbappe. Braziliani është më i paguari, ndërsa francezi mban vendin e dytë, pasi ... Read More

Milot Rashica i gatshëm për Kosovën, Werderi nuk i bllokon lojtarët

16/03/2021

Werderi nuk i bllokon lojtarët, Rashica i gatshëm për Kosovën. Kosova do të luajë gjatë këtij muaji ndeshjet kualifikuese për Kampionatin Botëror. Tashmë disa nga ... Read More

Mourinho nervozohet me lojtarët e tij, i akuzon se u zhdukën kundër Arsenalit

15/03/2021

Mourinho i akuzon lojtarët e vet se u zhdukën kundër Arsenalit. Jose Mourinho i ka akuzuar disa prej lojtarëve të vet se u zhdukën gjatë ... Read More