Tag: lojtarë

Lajm i keq për Juventusin pas ndeshjes me Sassuoloan

11/01/2021

Juventusit iu lënduan dy lojtarë kundër Sassuolos. Weston McKennie dhe Paulo Dybala u lënduan dhe u detyruan ta braktisin fushën gjatë fitores së Juventusit 3:1 ... Read More

Çka po ndodh, Ballkani konfirmon ndërprerjen e kontratës me pesë lojtarë

10/01/2021

Ballkani konfirmon ndërprerjen e kontratës me pesë lojtarë dhe huazimin e tre të tjerëve. Ballkani ka njoftuar se ka ndërprerë kontratën me pesë futbollistë të ... Read More

Për shkak të Covidit, pesë lojtarë të City do të mungojnë kundër Chelsea

01/01/2021

Pesë lojtarë të City do të mungojnë kundër Chelsea. Kyle Ëalker, Gabriel Jesus dhe tre lojtarë të tjerë të skuadrës së parë të City janë ... Read More

Milani në telashe të mëdha, 3 lojtarë kyç në dyshime për ndeshjet e ardhshme

30/12/2020

Milano me mungesa, 3 lojtarë kyç në dyshime për ndeshjet e ardhshme. Mediat nga Italia bëjnë të ditur që Zlatan Ibrahimovic, Ismael Bennacer dhe Alexis ... Read More

Pochettino dëshiron këta lojtarë në skuadrën e tij

30/12/2020

Pochettino dëshiron këta lojtarë. Maurico Pochettino është raportuar se do të jetë trajneri i ri i Paris Saint-Germain. Pas shkarkimit të Thomas Tuchel, argjentinasi po ... Read More

Trajneri i Barcelonës thotë se PSG-ja ka lojtarë të mirë: Do jetë ndeshje atraktive

14/12/2020

PSG-ja ka lojtarë të mirë, do jetë ndeshje atraktive. Trajneri i Barcelonës, Ronald Koeman ka komentuar shortin e hedhur në kuadër të 1/16 së finales ... Read More

‘Fshesë’ te Juventusi, këta lojtarë do të largohen gjatë janarit

18/11/2020

Juventusi dëshiron t’i largojë dy lojtarë gjatë janarit. Juventusi mund të shesë italianin Federico Bernardeschi në afatin e janarit, ndërsa Sami Khedira po mendon të ... Read More

Frika nga koronavirusi, Mancini merr këtë vendim të papritur

07/11/2020

Mancini vjen me një vendim të ri. Roberto Mancini ka ftuar 41 lojtarë te Italia për tre ndeshjet e ardhshme kundër Estonisë, Polonisë dhe Bosnjë-Hercegovinës. ... Read More

Tre lojtarë të Lazio me koronavirus

06/11/2020

Tre lojtarë të Lazios kanë rezultuar pozitivë me koronavirus. La Gazzetta dello Sport raporton që tre lojtarë janë testuar pozitivë me koronavirus nga testet e ... Read More

‘Fshesë’ te Barcelona, do të shesë pesë lojtarë të ekipit të parë në janar

06/11/2020

Barcelona do të shesë pesë lojtarë të ekipit të parë në janar për të mbledhur fonde shkaku i humbjeve të mëdha. Barcelona është e gatshme ... Read More

Tërmet në Milan, dy lojtarë i infektohen me koronavirus para derbit me Romën

26/10/2020

Dy lojtarë të AC Milanit infektohen me koronavirus. Skuadra e Milanit ka njoftuar se dy lojtarët, Petter Hauge dhe Gianluigi Donnaruma, kanë rezultuar pozitivë me ... Read More

Juventus hap ‘kuleten’ me dy super transfere nga Real Madrid

24/10/2020

Juventus transferon dy lojtarë të Real Madridit? Real Madrid mund të largojë disa lojtarë gjatë afatit kalimtar të janarit. Los Blancos’ kanë në plan të ... Read More