Tag: lojtar

Barcelona sytë ka mesfushori 24 vjeçar që po kërkohet nga gjithë Evropa

12/09/2021

Youri Tielemans (24 vjeç,) është një lojtar që i pëlqen shumë të luajë te FC Barcelona. Kohët e fundit, mesfushori belg u lidh me një ... Read More

Salah e shokon klubin me kërkesën për pagë në kontratën e re – dëshiron të bëhet edhe më i paguar se Cristiano Ronaldo

04/09/2021

Tifozët e Liverpoolit kanë që të zhgënjyer me vendimin e klubit që të nënshkruajë vetëm me një lojtar këtë verë – Ibrahima Konatén. The Reds ... Read More

Drejtuesit e Milan në aksion, po synojnë transferimin e këtij lojtari nga Serie A

24/08/2021

AC Milan po kërkon një lojtar që luan në krah të djathtë dhe duhet të kryjnë punë shpejt pasi afatit të transferimeve të verës po ... Read More

Klopp i ka dy fjalë për Erling Haalandin

22/08/2021

“Është një lojtar shumë interesant”, Klopp tregon admirimin për ‘të jashtëzakonshmin’ Haaland. Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp është një tifoz i madh i Erling Haaland, ... Read More

Inter në festë, super lojtari po i kryen testet mjekësore

13/08/2021

Dumfries fillon testet mjekësore para zyrtarizimit si lojtar i ri i Interit. Denzel Dumfries ka filluar testet mjekësore në Milano pasi Interi ka rënë dakord ... Read More

Mungon vetëm zyrtarizimi, Locatelli transferohet të gjiganti nga Serie A

13/08/2021

Ylli i Italisë preferon kalimin në Torino si hap të radhës në karrierën e tij dhe konfirmimi i tij si lojtar i Juvës priteët të ... Read More

Largimi i Messit, pas pak në konferencë Laporta do të zbulojë të vërtetën

06/08/2021

Lionel Messi edhe zyrtarisht nuk është më lojtar i Barcelonës. Barça njoftoi të enjten mbrëma që për shumë arsye, s’mund të rinovojnë kontratën me 34-vjeçarin, ... Read More

Grealish arrin në Manchester, nesër pritet t’iu nënshtrohet testeve mjekësore

04/08/2021

Jack Grealish është afër të zyrtarizohet si lojtar i Manchester Cityt. Jack Grealish është shumë afër të transferohet në Manchester City për një shumë rekorde ... Read More

Dalin pamjet, Jorge kryen testet mjekësore të gjiganti nga Serie A

04/08/2021

Kaio Jorge së shpejti do të jetë zyrtarisht lojtar i Juventusit. Ai ka kryer testet mjekësore dhe mungon vetëm nënshkrimi i kontratës afatgjate me Juventusin. ... Read More

Përfundon gjithçka, Varane në Man Utd

27/07/2021

Varane transferohet në Manchester United. Edhe zyrtarisht, Raphaele Varane është lojtar i Manchester United. Varane e ka veshur fanellën e Realit 10 sezone, ka bërë ... Read More

Skandali në Premer League, kush është mesfushori i arrestuar për abuzim seksual me të mitur

20/07/2021

Një lojtar i Premier League angleze është përfshirë në një skandal të madh seksual. Sipas mediave të huaja, Gulfi Sigurdsson, është arrestuar nga policia angleze ... Read More

“Bella Ciao”, Hysaj ende pa filluar mirë bën ‘skandal’ me Lazion, “çmenden” tifozët

18/07/2021

Hysaj i nënshtrohet ritualit më klasik të transferimit. Si një lojtar i ri i Lazios ai këndon, ndërsa ekipi është në darkë dhe ai këndon ... Read More