Tag: lojë

Po luajnë lojë Fjolla Morina dhe Fisnik, nuk janë ndarë vërtetë?

01/10/2021

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla po luajnë lojë dhe nuk janë ndarë vërtetë? Para disa ditëve këngëtarja e njohur, Fjolla Morina u lirua nga paraburgimi ... Read More

VIDEO/ Tifozët nuk e braktisin Kombëtaren edhe ndaj San Marinos, priten rreth 4 mijë vetë

08/09/2021

Kur ka lojë dhe rezultate, tifozët përgjigjen menjëherë të gatshëm për të ndjekur çdo ndeshje të kombëtares shqiptare. Kjo shihet qartë sot, kur me një ... Read More

Szczesny e mban Juventusin në lojë, e pret penalltinë e Milanit

09/05/2021

Wojciech Szczesny e mban Juventusin në lojë, e pret penalltinë e Milanit. Milani ka dështuar ta dyfishojë epërsinë kundër Juventusit, në një ndeshje të Serie ... Read More

Gjithçka ose asgjë! Juventus dhe Milan luajnë sezonin në vetëm 90 minuta

06/05/2021

Gjithçka ose asgjë! Të dielën, Juventus dhe Milan luajnë të gjithë sezonin. Në lojë është mbi të gjitha pjesmarrja në Champions, por ka edhe më ... Read More

Gol në ndeshjen Porto – Chelsea

07/04/2021

Porto – Chelsea Chelsea i ka shënuar gol Portës në Ligën e Kampionëve. Pas 32 minutave lojë, Blutë e Londrës e kanë gjetur golin e ... Read More

Kjo është arsyeja pse u shty ndeshja mes Prishtinës dhe Gjilanit

19/03/2021

Kjo lojë është shtyer për këto arsye Ndeshja mes Prishtinës dhe Gjilanit është shtyrë. Kjo ndeshje ishte paraparë të luhej të dielën. Klubi i Gjilanit ... Read More

Ledjanes i publokhen disa mesazhe me ish të dashurin

16/03/2021

“Duro zemër, Për’puthen është lojë”, është njëri nga mesazhet. Ishte përfolur se Ledjana ka një lidhje jashtë “Për’puthen” me një person që ndodhet në burg, ... Read More

Me një lojtar më pak, Porto eliminon Juventusin nga Liga e Kampionëve

10/03/2021

Porto e çon Juven te shpia me një lojtar më pak pas 120 minutave lojë. Juventusi bashkë me Cristiano Ronaldon janë eliminuar nga Liga e ... Read More

Nainggolan i pakënaqur me Conten, tregon çfarë i tha pas ndeshjes

05/01/2021

Nainggolan e godet Conten: Më futi në lojë vetëm 8 minuta dhe më fajësoi për çdo gjë. Radja Nainggolan e ka akuzuar trajnerin e Interit, ... Read More

Lajm i keq: Dënohet Morata

01/12/2020

Alvaro Morata është dënuar me dy ndeshje mos lojë pasi u ndëshkua me të kuq në ndeshjen kundër Beneventos. Sipas mediave në Itali, sulmuesi spanjoll, ... Read More

Tonali e di se çfarë kërkon Milani

24/10/2020

Sandro Tonali vazhdon të rritet për çdo ditë dhe lojë që kalon, lejohet të punojë pa presion te Milan. Dhe me këtë, koha e tij ... Read More

GTA 6, lajm i mirë për fansat e kësaj loje

03/11/2019

Fansat e GTA 6 kanë marrë një lajm të mirë pasi që pronarët e kësaj loje elektronike kanë bërë një postim ku kanë ftuar lojtar ... Read More