Tag: Liverpool

Kjo është deklarata e Piolit për ballafaqimin me Liverpoolin në Ligën e Kampionëve

14/09/2021

Milan dhe Liverpool do të përballën të mërkurën në mbrëmje në kuadër të Ligës së Kampionëve. Trajneri i Milanit, Stefano Pioli, ka folur para ndeshjes ... Read More

Fekir zbulon arsyen e vërtetë se po dështoi transferimi i tij në Liverpool

04/09/2021

Nabil Fekir, ka folur për lëvizjen e tij të dështuar në Liverpool tre vjet më parë, me fituesin e Kupës së Botës duke zbuluar se ... Read More

Gjykimi tërbon Klopp: Po kthehemi 15 vite pas, shihni wrestling nëse u pëlqen

21/08/2021

Liverpool fitoi 2-0 në “Anfield” përballë Burnley, Diogo Jota dhe Sadio Mane realizuan nga një gol për pjesë, dhe skuadra e Jurgen Klopp siguroi triumfin ... Read More

Liverpool po e transferon sulmuesin 40 milionësh

14/08/2021

Liverpool është i interesuar për një lëvizje për sulmuesin e Wolves, Adama Traore, raporton 90min. Kuqezinjtë po kërkojnë të shtojnë një sulmues tjetër në radhët ... Read More

Katër skuadra të mëdha e duan Xherdan Shaqirin

07/08/2021

Xherdan Shaqiri përfundon në ankand. Lazio sfidon ekipet spanjolle, Liverpool do 13 milionë euro E ardhmja e Xherdan Shaqirit shihet gjithnjë e më lart Liverpool-it. ... Read More

Liverpool futet në garë për super lojtarin

16/07/2021

Edhe Liverpool është futur në garë për Houssem Aouar, mesfushor 23-vjeçar i Lyon. Siç ka bërë të ditur ESPN, Të Kuqtë duket se i janë ... Read More

Liverpooli po e transferon njërin ndër lojtarët më të shpejtë në botë

09/07/2021

Liverpool me ofertë për Traoren. “Të Kuqtë” pritet të bëjnë një ofertë për yllin e Wolverhampton. Gjiganti anglez Liverpooli është i gatshëm për të ofruar ... Read More

Liverpooli tenton të ‘peshkojë’ te Bayerrn Munichu, por kthehet mbrapsht

27/06/2021

Bayern refuzon ofertën e Liverpool për Coman. Klubi anglez Liverpool ka shfaqur interesim për futbollistin e Bayern Munchen Kingsley Coman. Sipas ‘Gazzeta dello Sport’, Liverpool ... Read More

Xherdan Shaqiri e përcakton të ardhmen e tij te Liverpooli

18/06/2021

Liverpool merr vendimin për të ardhmen e Xherdan Shaqirit. Xherdan Shaqiri dhe Divock Origi. Klubi anglez pritet të bëjë disa largime në afatin kalimtar të ... Read More

Liverpool po shet këtë lojtar

07/06/2021

Liverpool i hapur për shitjen e Keitas. Liverpool gjatë verës është i interesuar për të shitur mesfushorin Naby Keita gjatë verës. 26-vjeçari arriti në “Anfied” ... Read More

Luftë për mbijetesë: Liverpool synon fitore për ta marrë pozitën e katër

19/05/2021

Liverpool humbi nga Leicester Liverpool luan sonte kundër Burnleyit si mysafirë në ndeshjen që do ta përcaktojë fatin e Reds këtë sezon Liverpool e ka ... Read More

Mësohet data kur do të zhvillohet derbi anglez, Manchester United – Liverpool

05/05/2021

Data e caktuar Ndeshja e paraparë të luhej të dielen, mes Manchester United dhe Liverpool është shtyer për shkak të protestave të Manchester United. Fansat ... Read More