Tag: Lirije

Vjehrra e Elitës pranoi një dhuratë shumë interesante, shikoni reagimin e saj

13/01/2021

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko. Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo. Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, ... Read More

Njihuni me motrën e Gjikos, ajo është një super-femër

03/11/2020

Lirije Gjikolli është nëna e reperit të njohur, Gjiko. Ajo gjithashtu është vjehrra e Elita Rudit, shkruan ORAinfo. Lirija është shumë aktive në rrjetet sociale, ... Read More

Kajtazi: Hulumtimet tregojnë se 40 % e të punësuarave në sektorin publik janë ngacmuar nga “shefat” (Video)

11/02/2019

Deputetja e LDK-së, Lirije Kajtazi, ka thënë se dëshirojnë që rekomandimet e Kuvendit të Kosovës për dhunën ndaj femrave të mos mbesin vetëm në letër. ... Read More

Deputetët e LDK-së takojnë Apostolovan, ia paraqesin qëndrimet lidhur me proceset nëpër të cilat po kalon Kosova

21/01/2019

Kryetari i Grupit Parlamentar të LDK-së, Avdullah Hoti së bashku me deputetët Lirije Kajtazi, Vjosa Osmani, Armend Zemaj dhe Driton Selmanaj kanë pritur në takim ... Read More