Tag: Ligt

Bëhet nami, De Ligt po largohet nga Juventusi

22/10/2021

Matthijs de Ligt, nuk është i kënaqur me situatën e Juventusit në Torino, i cili po kalon një nga momentet më të vështira në 10 ... Read More

Chelsea ofron 103 milionë euro për yllin e Juventusit

24/09/2021

Chelsea po ndjek qendërmbrojtësin e Juventusit, Matthijs De Ligt me shpresën për të tërhequr një tjetër transferim mahnitës tre shifror, zbulon Mirror. De Ligt vlerësohet ... Read More

Ndeshja ndaj Gjeorgjisë, mungon De Ligt

05/06/2021

De Ligt mungon ndaj Gjeorgjisë shkaku i një lëndimi. Matthijs de Ligt do të mundojë në miqësoren ndaj Gjeorgjisë. Nesër Kombëtarja e Holandes do të ... Read More

Manchester United me ofertë të ‘çmendur’ për transferimin e De Ligt

08/03/2021

Oferta është gati Manchester United synon transferimin e De Ligt. Manchester United ka kthyer vëmendjen kah Matthijs de Ligt, pas dështimit për të avancuar bisedimet ... Read More

Lajm i mirë për Juventusin para ndeshjes me Bolognan

23/01/2021

De Ligt shërohet nga COVID-19, i gatshëm për Bolognan. Mbrojtësi i Juventusit, Matthijs de Ligt, ka rezultuar negativ dhe është shëruar nga COVID-19. Lajme të ... Read More

De Ligt tregon a u pendua për transferimin tek Juve

26/12/2020

De Ligt thotë se nuk u pendua për transferimin në Juventus. Mbrojtësi i Juventus, Matthijs de Ligt, ka folur për transferimin e tij tek gjigantët ... Read More

Juventus merr lajmin e madh!

12/11/2020

Gjiganti italian Juventus po shërohet nga lëndimet e lojtarëve. Matthijs de Ligt dhe Alex Sandro janë të gatshëm që të rikthehen në skuadrën e Juventusit ... Read More

Juventusi e rrit ofertën për De Ligt

11/07/2019

09:33 | 07/11/2019 Bisedimet e Juventusit me Ajax për transferimin e mbrojtësit Matthijs de Ligt vazhdojnë. ‘De Telegraaf’ raporton se Juventus ka rritur ofertën e ... Read More

E kërkojnë Juventus dhe PSG, ja ku do të jetë De Ligt të hënën

04/07/2019

12:44 | 07/04/2019 Matthijs de Ligt është emri më i përfolur i momentit në afatin kalimtar të verës. Matthijs de Ligt pritet të largohet nga ... Read More

De Ligt akoma i hapur për një transferim tek Man Utd

17/05/2019

20:30 | 05/17/2019 Qendër mbrojtësi i Ajax Amsterdam, Matthijs De Ligt, është ne mesin e lojtarëve më të përfolur, para afatit kalimtar të verës. Në ... Read More

De Ligt tek Barca? Ja çfarë mendon legjenda holandeze për një lëvizje të tillë

16/05/2019

23:03 | 16 Maj 2019 23:03 | 16 Maj 2019 Tinejxheri i Ajax Amsterdam, Matthijs De Ligt është nga lojtarët që po merr vëmendjen më ... Read More

De Ligt – Barcelona, ndodh ajo që nuk e priste askush

16/05/2019

13:48 | 16 Maj 2019 13:48 | 16 Maj 2019 Kur të gjithë ishin në pritje të transmetimit të Matthijs De Ligt te Barcelona, ndodh ... Read More