Tag: Lidhjet

Nga marrëdhënia treshe te lindja e Luçiferit/ Pas 6 muajsh, çifti i shumëpërfolur bashkohet sërish!

22/06/2020

Është padiskutim një ndër lidhjet më të përfolura të showbiz-it shqiptar, ajo mes Egla Harxhit dhe fotografit Aleksander de Basseville. Harxhi do të bëhej e ... Read More

Ja çfarë tregon vija e zemrës për jetën tuaj

17/06/2020

Për ta kuptuar se çfarë tregon vija e zemrës në dorën tuja për lidhjet në jetë dhe eksperiencat në dashuri, ju duhet të krahasoni vijën ... Read More

Lidhjet e gjata dhe të lumtura janë punë e vështirë!

29/10/2019

Lidhjet nuk janë asnjëherë një udhëtim i qetë, ato kërkojnë punë dhe përkushtim. Ato kërkojnë përballje dhe sakrificë për të ndërtuar një lidhje të shëndetshme, ... Read More

Njihuni me pesë shenjat e horoskopit që tërbohen nga xhelozia!

22/05/2019

Kur flitet për lidhjet, padyshim flitet edhe për xhelozinë. Madje thuhet se ku ka xhelozi, ka dashuri. Por, duket se disa shenja e teprojnë Kur ... Read More

Tahiri për protestën e Vetëvendosjes: Ata janë njerëzit e fundit në këtë vend që duhet të protestojnë për korrupsion dhe hajni (Video)

25/04/2019

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri, beson se deklaratat e Thaçit dhe Veselit për lidhjet e Kurtit dhe Konjufcës me “Syrin e Popullit” qëndrojnë 100%. Ministri ... Read More

Katër zakone psikologjike që ju bëjnë të varfër dhe të vetmuar

21/04/2019

Është shumë e rëndësishme që të kemi marrëdhënie të mira me njerëzit, sepse lidhjet shoqërore janë një pjesë e madhe e jetës sonë. Megjithatë, koha ... Read More

Molliqaj: Vetëvendosje më ka mbështetur për muri, iu kam thënë të mos e hapim betejën e “SHIK”-ut (Video)

12/04/2019

Deputeti i PSD-së, Dardan Molliqaj ka thënë se ka qenë i detyruar të tregojë për lidhjet e Glauk Konjufcës me SHIK-un. Molliqaj, në “Debat Plus” ... Read More

Kujdes vajza: Meshkujt e këtyre shenja të horoskopit janë tradhëtar

07/04/2019

Një ndër karakteret krejtësisht e sigurt është edhe besnikëria në lidhjet dashurore, prandaj për tu siguruar më mirë, lexoni dhe kuptoni meshkujt e cilave shenja ... Read More

Isco kërkon largimin nga Real Madridi, alarmohet Man City

24/02/2019

Mesfushori spanjoll, Isco Alarcon ka vendosur të ndërpresë lidhjet e tij me Real Madridin dhe kjo ka alarmuar Manchester Cityn. Isco ka mbetur zgjidhje e ... Read More