Tag: Letra

Letra e ish-lojtarit të Milanit që bëri vetëvrasje tregon se çfarë e shtyju

05/06/2021

Letra dhe veprimi ekstrem i ish-milanistit, reagojnë prindërit e 20-vjeçarit. Vetëvrasja e Visin Seid ka shkaktuar dhimbje dhe debat në Itali. 20-vjeçari me origjinë nga ... Read More

Letra e partnerit emocionin Leonorën: Prej nëntë vitesh jemi bashkë

02/01/2021

Leonora Jakupi emocionohet nga letra e partnerit që ia dërgoi në emision: Prej nëntë vitesh jemi bashkë. Këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi është shprehur ... Read More

“Je nuse në familjen më kriminale”! Anëtari i PD i kthehet ashpër Rezarta Shkurtës: Lahesh në vaskë gjaku!

02/09/2020

Letra e një qytetari dedikuar diktatorit Enver Hoxha, që u publikua nga nusja e tij, Rezarta Shkurta, ka shkaktuar jo pak debate.Së fundi, është anëtari ... Read More

Së shpejti në treg, birrë në shishe të letrës

15/10/2019

Marka e birrës, Carlsberg, është në fazat e zhvillimit të një shishe të birrës nga letra, shkruan Indeksonline. Kompania daneze pretendon se do ta bëjnë ... Read More

Këshilltari i Veselit: Bota perëndimore përmes Rezolutës do të rikonfirmojë gjenocidin serb në Kosovë

24/04/2019

Avni Bytyqi, këshilltar i kryeparlamentarit Kadri Veseli, ka thënë se letra që i është dërguar nga kryeparlamentari Veseli, Kongresit Amerikan, Parlamentit Evropian dhe të gjitha ... Read More

“Fortesa 2”: Thasë të zinj me letra dhe regjistra nga ndërtesa e tretë e MPB-së janë djegur në “Brest”

15/04/2019

Alsat 2019-04-15T13:45:28+02:00 Thasë të zinj përplot me letra dhe regjistra nga ndërtesa e tretë e MPB-së janë djegur në lokacionin “Brest” i cili gjendet në ... Read More

Përse na dhemb aq shumë kur pritemi me letër?

20/03/2019

Prerjet nga letra në të vërtetë janë më të këqija seç duken! Mos u brengosni, nuk janë të rrezikshme për jetën, mirëpo e vërteta është ... Read More

Propozimi i Shalës për të mbyllur debatin e taksës ndaj produkteve të Serbisë e Bosnjës

13/02/2019

Letra e fundit që Shtetet e Bashkuara të Amerikës i kanë dërguar institucioneve të Kosovës, për pezullimin e taksës, po llogaritet si çarja e parë ... Read More

Pas letrës së Amerikës, takohen liderët shtetëror

12/02/2019

Letra e SHBA-ve ku kërkohej pezullimi i menjëhershëm i taksës ndaj Serbisë, ka bërë që liderët e shtetit të mblidhen sonte në një takim. Takimi ... Read More