Tag: lëndimi

Milan merr lajmin e madh para ndeshjes me Atalantan

30/09/2021

Kjaer kthehet kundër Atalantas Simon Kjaer është rikuperuar nga lëndimi dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjen që Milani e luan ndaj Atalantasa këtë ... Read More

Fati kthehet në stërvitje, i gatshëm për ndeshjen ndaj Sevillas

24/08/2021

Ansu Fati më në fund është rikthyer nga lëndimi. Fati u lëndua në fillim të sezonit 2019/20 kur po kalonte në formën e tij më ... Read More

Konfirmohet se sa do të mungojë Pique te Barcelona

22/08/2021

Konfirmohet lëndimi i Pique, mungon në ndeshjen e radhës. Gerard Piqué duhej të zëvendësohej pas gjysmë ore në ndeshjen kundër Athletic pasi vuajti nga shqetësimet ... Read More

Milan merr lajmin e keq për Ibrahimovic

11/06/2021

Lëndimi i Ibrahimovicit më serioz sesa mendohej, nuk përjashtohet operimi i sulmuesit. Milani po monitoron me kujdes rehabilitimin e Zlatan Ibrahimovic, por suedezi mund t’i ... Read More

Del raporti mjekësor për Benzeman, ky është lajmi i fundit nga Franca

09/06/2021

Lajm i mirë për Francën, lëndimi i Benzemas nuk është serioz. Karim Benzema do të jetë në gjendje të rikthehet brenda 72 orësh. Në ndeshjen ... Read More

Ndeshja ndaj Gjeorgjisë, mungon De Ligt

05/06/2021

De Ligt mungon ndaj Gjeorgjisë shkaku i një lëndimi. Matthijs de Ligt do të mundojë në miqësoren ndaj Gjeorgjisë. Nesër Kombëtarja e Holandes do të ... Read More

Për ndeshjen me Bayernin, PSG-së i kthehen nga lëndimi dy lojtarë të rëndësishme

12/04/2021

PSG-së i kthehen nga lëndimi dy lojtarë të rëndësishme për ndeshjen me Bayern Munich. Paris Saint-Germain ka marrë një lajm mjaft të mirë në prag ... Read More

Reali merr lajmin e mirë para ndeshjes kundër Sociedadit

01/03/2021

Real Madridit i rikthen nga lëndimi 4 futbollistë, për ndeshjen e sotme kundër Sociedadit. Real Madridit i janë kthyer katër futbollistë nga lëndimet, në kohë ... Read More

Lajm katastrofal për Zidanin, lëndohet ylli i madh

19/02/2021

Konfirmohet lëndimi edhe i Benzemas. Asgjë nuk po shkon siç duhet këtë sezon me Real Madridin e Zinedine Zidane. Kapiteni i skuadrës, Karim Benzema, është ... Read More

Një tjetër lojtar rikthehet nga lëndimi, skuadra e Milanit po kompletohet

09/02/2021

Skuadra e Milanit po kompletohet, një tjetër lojtar rikthehet nga lëndimi. Ismael Bennacer thuhet se është kthyer në stërvitje me grupin dhe është gati të ... Read More

Rikthehet Zeneli, i gatshëm për ndeshjen e nesërme ndaj Lorient

05/02/2021

Zeneli rikthehet nga lëndimi, i gatshëm për sfidën e nesërme. Arbër Zeneli është rikthyer nga lëndimi dhe është përfshirë në ekip për ndeshjen e nesërme ... Read More

Lajm fantastik për Arbër Zenelin

02/02/2021

Arbër Zeneli pranë rikthimit nga lëndimi. Arbër Zeneli do t’i bashkohet skuadrës së Remisit në stërvitje të enjten. Lajmin e ka konfirmuar vet trajneri i ... Read More