Tag: lëndimeve

Top formacioni me lojtarët që nuk do marrin pjesë në “Euro 2020” shkaku i lëndimeve

10/06/2021

Formacioni me top lojtarët që nuk do marrin pjesë në “Euro 2020” shkaku i lëndimeve. Nesër do nis Kampionati Evropian “Euro 2020”, ku sfida hapëse ... Read More

Milan në krizë nga lëndimet, edhe dy lojtarë tjerë mungojnë ndaj Veronas

07/03/2021

Kriza e lëndimeve tek Milani, edhe dy lojtarë tjerë mungojnë ndaj Veronas. AC Milan do të ndeshet me skuadrën e Veronas në kuadër të xhiros ... Read More

Rikthimi i frikshëm i Liridon Latifit – flet për Puskasin, ofertat, të ardhmen dhe Superligën e Kosovës

28/02/2019

Liridon Latifi është kryer në protagonist pas një sezonin mes shumë lëndimeve dhe problemeve, ndërsa shënoi het-trik në ndeshjen që skuadra e tij Puskas Akademia ... Read More

Evra i ofrohet Juventusit

02/02/2019

Patrice Evra thuhet se ka ofruar veten për të zgjidhur krizën e lëndimeve të Juventusit në mbrojtje, duke tentuar rikthimin pas dy vitesh. 37-vjeçari francez ... Read More

Alec Baldwin pranon fajin për sulm fizik ndaj një personi në New York

23/01/2019

Alec Baldwin e ka pranuar fajin për shkaktim të lëndimeve të lehta trupore ndaj një personi në nëntor të vitit të kaluar, gjatë një përleshjeje ... Read More

Aksident me fatalitet, vdes një femër në QKUK

01/01/2019

Një femër ka vdekur në QKUK, si pasojë e lëndimeve të marra, ditë më parë në një aksident trafiku që ndodhi në fshatin Milloshevë të ... Read More