Tag: Ledrit

Dy muaj pas lindjes, Sara zbulon sa kilogram ka tani

22/04/2021

Pas lindjes së Poem Blu, Sara e Ledrit tregon sa kilogramë i ka. Sara Hoxha, e dashura e Ledri Vulës pak muaj më parë ka ... Read More

Kë zgjedh, vajzën apo Ledrin? – Sara befason me përgjigjen

04/04/2021

Ja kë zgjedh Sara mes Ledrit dhe vajzës. Sara Hoxha tashmë është një fytyrë e njohur në mediat rozë. Duke qenë aktive me postime të ... Read More

Sara Hoxha flet pë përjetimet e lindjes, ka disa fjalë edhe pë Ledrin

25/03/2021

Sara Hoxha thotë që prania e Ledrit ia lehtësoi procesin e lindjes. Partnerja e rep-artistit po qëndron aktive në rrjete sociale pas lindjes së fëmijës. ... Read More

Ariana Fejzullahu e puth Saren, ky është reagimi i saj

20/03/2021

Ariana Fejzullahu e puth Saren e Ledrit. A e dini që gratë e këngëtarëve Ledri Vula e Ermal Fejzullahu janë bërë shoqe shumë të mira ... Read More

Xheri e ka ditëlindjen, babai i Ledrit e ‘shkrin’ me urimin e tij

01/02/2021

Prindërit e Ledrit janë mjaft të njohur për publikun kosovar. Kjo falë angazhimit të tyre të palodhshëm në RTV 21. Sado të ri që duken ... Read More

Sara publikon një foto të Ledrit me vajzën duke fjetur

26/12/2020

Sara Hoxha ndan imazhin e ëmbël të vajzës dhe Ledrit teksa ata flenë gjumë. Sara Hoxha është mjaft aktive në rrjete sociale. Ledri Vula dhe ... Read More

Sara dhe Ledri i hapin Instagram vajzës

23/12/2020

Edhe vajza e Sarës dhe Ledrit tashmë është bërë me Instagram. Vajza e Ledrit dhe Sarës është bërë me Instagram. Prindërit e vogëlushes kanë vendosur ... Read More

Publikohen foto të reja të vajzës së Ledrit dhe Sarës, ja kujt i ka ngja ajo

17/12/2020

Dalin foto të reja të vajzës së Ledrit dhe Sarës. Tri ditë më parë, reperi i njohur Ledri Vula dhe partnerja e tij Sara Hoxha ... Read More

Çka kanë të përbashkët Tayna dhe vajza e Ledrit?

15/12/2020

Tayna dhe vajza e Ledrit kanë diçka të përbashkët. Gjatë ditës së djeshme, Tayna festoi ditëlindjen e saj të 24-t me shumë miq e familjarë ... Read More

Një Baba si ai Ledrit, kështu zgjedh torten më të mirë për mbesën

15/12/2020

Babai i Ledrit zgjedh torten më të mirë për mbesën. Ledri dhe Sara dje janë bërë prindër për herë të parë. Këtë ndjesi të veçantë ... Read More

Befason Tayna, zbulon një të përbashkët me vajzën e Ledrit

15/12/2020

Tayna ka një të përbashkët me vajzën e Ledrit, e zbulon vetë ajo. Gjatë ditës së djeshme, Tayna festoi ditëlindjen e saj të 24-t me ... Read More

Mërr fund misteri, Ledri dhe Sara i befasojnë të gjithë me emrin e vajzës së tyre

15/12/2020

I jepet fund misterit, zbulohet emri i vajzës së Ledrit dhe Sarës. Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, është bërë baba i një vajze sot ... Read More