Tag: Ledjana

Kristiani befason me deklaratën për Ledjanën

09/04/2021

Kristiani sapo plasi bombën për Ledjanën. Pak ditë më parë Ledjana dhe Mevlani u deklaruan vetëm për njëri-tjetrin në studio. Mirëpo, jo të gjithë mendojnë ... Read More

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin

07/04/2021

Ledjana tregon çka thotë vëllai i saj për Mevlanin. Raporti i Mevlanit dhe Ledjanës siç duket vetëm se po shkon dhe po bëhet më serioz. ... Read More

 Mevlani dhe Ledjana deklaruan se janë vetëm për njëri-tjetrin, shpërthen Antonela: Aktorë, jeni si Tea dhe Andi

30/03/2021

Dy konkurrentët e “Përputhen”, Mevlani dhe Ledjana janë deklaruar vetëm për njëri-tjetrin, duke u krijuar kështu çifti i dytë i emisionit, pas Andit dhe Teas. ... Read More

Mësohet se kush fshihet pas kësaj, Ledjana zbulon planin e udhëtimit me Mevlanin

26/03/2021

Ledjana zbulon planin e udhëtimit me Mevlanin, ja kush fshihet pas kësaj. Ledjana Prenga është një ndër konkurrentet e programit “Për’puthen” dhe tashmë e njohin ... Read More

Publikohen mesazhet e Ledjanës me të dashurin në burg

16/03/2021

Janë publikuar mesazhet e Ledjanës me të dashurin në burg. Ishte përfolur se Ledjana ka një lidhje jashtë “Për’puthen” me një person që ndodhet në ... Read More

Më në fund puthen Lediana dhe Mevlani

15/03/2021

Mevlani i këndoi këngë, Ledjana emocionohet dhe e puth në buzë. Ndonëse shprehet se ka akoma pasiguri, Lediana nuk ka hezituar t’i dhurojë Mevlanit një ... Read More

Përfundojnë në lot Antonela, Ledjana dhe Mevlani, pastaj ndodh e papritura

12/03/2021

Antonela, Ledjana dhe Mevlani përfundojnë në lot, ky i fundit largohet nga studio. E pazakontë kjo që ka ndodhur emisionin e sotëm në Përputhen ku ... Read More

Lediana i ulet në prehër Mevlanit, i reagon Antonela

01/03/2021

Ledjana së fundi ka publikuar një foto ku shihet se është ulur në prehërin e Mevlanit. Konkurrentja e Për’puthen, Ledjana ka publikuar një fotografi me ... Read More

Ledjana poston foton me Mevlanin, i reagon Antonela

23/02/2021

Ledjana së fundi ka publikuar një foto me Mevlanin duke e pyetur “A shkojmë?”. Pavarësisht sherreve dhe debateve të forta që ndodhin në studion e ... Read More

Ledjana poston foto me Mevlanin, ky është komenti epik i Antonelës

22/02/2021

Ledjana ka publikuar një fotografi me Mevlanin. Pavarësisht sherreve dhe debateve të forta që ndodhin në studion e “Për’puthen”, duket se në prapaskenë gjërat janë ... Read More

Mevlani fton në kërcim Antonelën, reagon Ledjana

16/02/2021

Sot në Për’puthen është transmetuar takimi Mevlan – Ledjana. Por xhelozia mes treshes Mevlani, Antonela, Ledjana nuk ka të mbaruar. Mevlani dhe Ledjana u shprehën ... Read More

Ledijana ishte refuzuar nga Atdheu, ja si i përgjigjet ajo kur ky e fton në takim

06/02/2021

Pak ditë më parë, Ledjana mori një refuzim nga Atdheu. Ai nuk pranoi që të dilte në një takim me të, për shkak të videos ... Read More